Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ZİEBART SES YALITIMI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ZİEBART SES YALITIMI

1 hafta önce aracıma ziebartta ses yalıtımı yaptırdım . hepinize tavisye ediyorum gerçekten lastik sesi ve rüzgar sesinde büyük ölçüde azalma oluyor.
    Insignia 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Ynt: ZİEBART SES YALITIMI

Hayırlı olsun
    Yapılan uygulma hakkında detay verebilir misiniz? Aracın hangi bölümlerine ne uygulandı. Benim de 120 den sonra sol ön kapdan oyle bir ses geliyor ?
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

biraz bilgi verebilirmisiz kaç liraya ve ne gibi işlemler yapılıyorlar araç üzerinde. ve devamlılğı varmı ( 6 ayda veya senede bir boya koruma yenilemek gibi ) ?

Yorum

nurettin beyin dediği gibi benimden sol kapı tarafından 100/120 geçtikten sonra rüzgar üflemeye başlıyor.

Yorum

ağırlıstırmasa arabayı düsüncemde hayırlı olsun buarada

Yorum

Hayırlı olsun

Aracın altına ve dablumbazlara kimysal özel bir ziftle kaplanıyor gerçekten sesde azalma oluyor kapılara faydası yoktur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kapılara yalıtım yapan firmalarda var http://www.esteknoloji.com/hdetay.asp?id=89

Yorum

aracın altına davlumbazlara kimyasak madde sürülüor zifte benzer . fiyatı ben 490 tl ye yaptırdım . lastik sesini baya bi kesiyor. ağırlık olarakta 15-20 kg arası bir şey olduunu soylediler bana . Ama bence 490 tl yi fazla fazla hakediyor. tam olrak etkisini 1 ay gibi bi sürede göstericeğini solüolar benm daha 1 hafta oldu ve baya bi sessizleşti araba özellikle uzun yolda .

Yorum

Siz nerede yaptırdınız?
                  Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

bostancı ziebart

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aykut
                      biraz bilgi verebilirmisiz kaç liraya ve ne gibi işlemler yapılıyorlar araç üzerinde. ve devamlılğı varmı ( 6 ayda veya senede bir boya koruma yenilemek gibi ) ?
                      uygulama ömür boyu garantili olarak yapılıo senelik bakımı 69 tl gibi bi ücrete yapılıyor (aşınma vs )

Yorum

boya korumaya ic dıs motor a 350 TL den fazlasını istiyorlarsa bilinki karın babasını yapıyorlar, ziebarttan memnun kalan cok azdır daha hareleri cıkartamıyorlar tek kat yapıp boya koruma yaptık diyorlar ,bilginiz olsun bi link vardı onu bulursam size atmak istiyorum gidenlerin yorumları hakkında

Yorum

İşleniyor...
                        X