Duyuru

Collapse
No announcement yet.

eskişehir buluşmasında çhıp tunnıg

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• eskişehir buluşmasında çhıp tunnıg

evet arkadaşlar dün paşaoğlundan bekirle görüştüm eskişehir buluşmasına gelirmisin dedim isteyen arkadaşlarımıza yazılım atarsın o gün dedim ,olur dedi belli bir sayıda yazılım yaptıracak olursa diye ,bende burdan soruyorum o gün yazılım yaptırcak olan arkadaşlarımız varmı fiyat olarak 600 tl yede indirttim o güne özel , yazılım yaptırmak isteyen arkadaşlarımız varmı

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Ynt: eskişehir buluşmasında çhıp tunnıg

ooo volkan beylerde buradaymış police police police police

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

ben arabayla gelirsem, düşünebilirim ya, hakkaten güzel olur 215 bg 300 nm ama bi de eksoz lazım ona da 900 tl fiyat aldım, parayı şimdiden biriktirmem şart

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        evet arkadaşlar dün paşaoğlundan bekirle görüştüm eskişehir buluşmasına gelirmisin dedim isteyen arkadaşlarımıza yazılım atarsın o gün dedim ,olur dedi belli bir sayıda yazılım yaptıracak olursa diye ,bende burdan soruyorum o gün yazılım yaptırcak olan arkadaşlarımız varmı fiyat olarak 600 tl yede indirttim o güne özel , yazılım yaptırmak isteyen arkadaşlarımız varmı

Volkan abi benim minik kaplana olurmu minikya 500 olmazmı birde
        2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
        2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

bana da öğrenci işi 500 yapsın haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
            Orjinal yazı sahibi: volkan
            piyasadaki yazılımcılar 800 tl ye yazılım yapıyorlar tanıdık olursanda zar zor 700 tl ye yapıyorlar bu fiyata hiç kimse yapmıyor o kadar pazarlık yaptım daha aşağısına yapmaz ufukcum

Volkan abi benim minik kaplana olurmu minikya 500 olmazmı birde

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

volkan kardeş benim araç lpg li cosmo 180 hp 2010 model yazılım için bir problem yok ise eskişehir buluşmasında sıraya kaydedebilirsin ıspartadan mehmet taşdemir
              2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

Arkadaslar etkinlik zamani bu islerle ugrasacak zamaniniz olmuyacak lutfen randevu alin ve etkinlik sonrasi yaptirin illede istiyorsaniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Düşünülebilir aslında. İstanbul veya Ankaraya gitmek benim için çok zordu.
                  [center]
                  2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Arkadaşlar;

Bu teklifi Eskişehir'e yakın olan illerde olanlar faydalansın diye yazdım İstanbul'a gelmesi zor olan ve chip yaptırmak isteyenlere İstanbul da yaptırmak isteyenler ise etkinlik sonrası İstanbul da yine aynı şartlarla yaptırabilirler

Eskişehir de etkinlik programını aksatmadan uygulama yapılacaktır

Yorum

İşleniyor...
                    X