Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paşaoğlu ankara şaşmazda

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• paşaoğlu ankara şaşmazda

evet arkadaşlar paşaoğlu tunıng bekirle görüştüm 26 mart pazartesi saat 11 de şaşmaz sanayide olucak yazılım yaptırmak isteyen arkadaşlar isimlerini yazsın ona göre bilgi vericem bekire. fiyat konusunda siteye özel olarak 650 tl ye yapıyordu bir indirim daha yaptırdım ankaraya özel 600 tl . alınacak bg güçleri ise aracında egzoz veya hava filtresi olmayıp tamamen stock olanlarınki 215bg 225 bg arası oluyor egzoz ve filtre yaptıranlar biraz daha fazla yüklenebilir motora 235 bg 240 bg gibi

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Ynt: paşaoğlu ankara şaşmazda

ben yaptıracağım chip tuning, aracım astra j 1.6 t manuel. aracıma uygun egsoz ve filtre uygulaması için tavsiyeniz var mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: basileus
      ben yaptıracağım chip tuning, aracım astra j 1.6 t manuel. aracıma uygun egsoz ve filtre uygulaması için tavsiyeniz var mı?
      istanbulda lıon fıre egzoz var açıp kapatabiliyorsun sesini ama ankarada bayisi varmı bilemiyorum yalnız egzoz yaptırın bence artan güce paralel egzoz çıkışını rahatlatmak çok önemlidir o yüzden her hangi marka olsun ama performans egzozu olsun filtre içinse hks olabilir kn olabilir ama direkt taktırmayın motordan sıcak hava çekmemesine dikkat edilsin

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Çok zor tutuyorum kendimi çoook zor. maad maad
        2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

Arkadaşlar hakkında çok yazılıp çizildi ama bir sonuca bağlanmadı galiba veya ben göremedim. Stock haldeki bir insignia için bu işlemin kısa vadede ve uzun vadede sıkıntısı tehlikesi varmıdır?
          2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mayday
            Arkadaşlar hakkında çok yazılıp çizildi ama bir sonuca bağlanmadı galiba veya ben göremedim. Stock haldeki bir insignia için bu işlemin kısa vadede ve uzun vadede sıkıntısı tehlikesi varmıdır?
            yapan firma işini iyi yapıyorsa sorun olmaz kısadada uzundada

Yorum

Pazartesi oradayim Volkan tam adres versene navigasyona gireyim
              Astra J 1.6t 180 hp Cosmo Active select+Flexiride 18" Jant+Cyclone Navi geri görüş kamerası+Arka 2 Lcd Ekran Renk:Siyah Model:2011+Kenwood ses sistemi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kamill
                Pazartesi oradayim Volkan tam adres versene navigasyona gireyim
                şaşmaz sanayisini bilmiyorum Kamil ama Bekir'le irtibata geçersin sende teli var galiba

Yorum

volkan abi 1,4 astralar için umut yok mu aglayacam valla tamda ankaraya gelmısken bızde aradan cıkardık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tonyhawk
                    volkan abi 1,4 astralar için umut yok mu aglayacam valla tamda ankaraya gelmısken bızde aradan cıkardık
                    az kaldı kardeşim sabret

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mayday
                      Her zaman risk vardır ama bu şu demek değildir chipledikten sonra motor bozulacak manası taşımaz limitlerini zorlamazsanız chiple bir sorun olmaz bazı arkadaşlarımız hep daha fazlası fazlası diyerek limitleri zorluyorlar ama bunu bilerek yapıyorlar kendi düşen ağlamaz misali

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                        Orjinal yazı sahibi: tonyhawk
                        az kaldı kardeşim sabret
                        Bildiğim kadarıyla yapıyorlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                        X