Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Mat siyah kaplama

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia Mat siyah kaplama

Orjinal yazı sahibi: mertk
    les
    Kesinlikle leş
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Kaplama ilk bakışta aracı farklılaştırıyor ama sonuçta sticker mantıgı olduğu için en ufak bir zedelenmede kalkıyor ve çeşitli yerlerde kabarcıklar oluşuyor kısa vadede güzel uzun vadede problemli bir iş bence serviste birtane yapılmış görmüştüm orada araç üzerinde inceleme yapmıştım ve bu sorunları görmüştüm bence orjinali daha güzel

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kaplama işini düzgün bir firmayla anlaşarak yaparsanız, sizin bahsettiğiniz gibi zedelenme ve kabarcık oluştuğu zaman bedavaya o parçayı çıkartıp tekrar kaplıyor. (biliyorsunuz araç kaplama her bölgeye ayrı parça yapılarak oluyor) 1500 lirayla garantili araç kaplayan bir yer buldum isterseniz mat isterseniz metalik. bende aracı ilerde beyaza kaplatmayı düşünüyorum

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

İlana baktım ama hiç beğenmedim.Bi kere şey görmüştüm opel servisinde.Teknik gri bi insignia ama biraz koyu gibiydi rengi ve arka far camları orijinal renklerin koyu tonlarıydı ve çok hoş görünüyodu valla.
          İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

mat füme, parlak siyah jantlar birde yay taktıkmı tamamdır

Yorum

Yakışmıyor kardeşim işte Insignia ya mat renkler. Resmen boğmuşlar aracı.

Mat siyah bence BMW için yapılmış bir renk

Yorum

ben hiç beğenmedim.
                Apaçi olmuş.
                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Folyo konusu çok ciddi bir konu arkadaşlar sonucta folyonun altı hava almıyor boyanın havasız kalıp yanması olası bir durum ki bu folyo kaplama işi çıkalı 2 yıl oldu sorsanız kaplayana en az 3 yıl garanti veriyor yok daha memlekette 3 yıldır kaplamayla duran araç,3 yıl sonra sökülen bi araçı kimse görmedi demek istediğim en basitinden şu reklamlı araçlarda reklam söküldükten sonra boyanın yandığını gördüğüm çok araç oldu harflerin boyada yanma yaptığı folyoyu söksede yazının hala belli bi şekilde kaldığını,
                  fakat yabancı sitelerdede araştırdığımla beraber samimi olduğum ileri gelmiş folyo ceken firmalarla konuştuğum bu konuda araç kaplama tekne kaplama için üretilmiş folyolar ve bunların reklam mı tabela mı araba mı teknemi tır mı kaplamak için folyoların numaraları ve özellikleri var bunlardan biri örnek olarak oracal marka vs.
                  ama bunların dediğim gibi ne amaçla kullanılan folyo olduğunu bilmek en önemlisi...

valla kaplama sitelerine bakıyorumda adamlar M6 ları ferrarileri porchları kaplatıyor pek dert edilecek bişey değil diye düşünüyorum,en azından sökmek için değil 10 yılı 3 yılı bile beklememek en akıllısı ben seneye tavanımı söktürüp tekrar kaplatacam mesela,saygılar...

Yorum

Reklam için kullanılan folyolar genelde kalitesiz oluyor. Bu kaplama için kullanılanların ise hava alma özelliği var, boyanın yanmamsı için. Tabii folyo kalitesi artıkça fiyat da artıyor. Dediğim gibi bazı araçlara için güzel bir uygulama ancak Insignia larımıza yakışmıyor

Yorum

İşleniyor...
                    X