Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Siyah insignia ayna kaplama

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Siyah insignia ayna kaplama

merhabalar,

aynaları kaplatmak için iyi fiyat aldım(30 tl).sizce siyah arabada nasıl durur kırmızı düşünüyorum,yada farklı bir renk öneriniz varsa oda olabilir.
    daha önce siyaha ayna kaplatma yapan oldumu? çok kararsız kaldım yaptırsam mı yaptırmasam mı o yüzden önerilerinizi bekliyorum
    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Ynt: Siyah insignia ayna kaplama

Yigit kardesim ayna kaplatan cok oldu . Uc tane secenek var. birincisi piano black kaplama yaptiranlar. Ikincisi .icine cok az sim katilmis siyah boya ile boyatanlar. Ucuncusu karbon kaplatanlar. Ben once kaplama yaptirdim. Ancak aynanin arabaya bakan 90derecelik yan yuzeyinin birlesme yerinden zamanla kabarma yapti. Simdi az simli (bu boyanin kodu da var Gokhan biliyor) siyah boya ile boyali. Ucuncusunun iki secenegi var bir normal karbon folyo kaplama ki Volkan arkadasimin tavanina yaptigi.ikincisi karbon bezinin uzerine iki uc kat ozel cila atilip yapilan3 boyutlu karbon kaplama bunuda ben kaplan dislerine yaptirdim.erhan da aynalarina yaptirdi. Bunlardan baskasinin guzel olacagini sanmam .

Yorum

3 boyutlu karbon kaplamayı düşünmüştüm ama siyahta kendini çok belli etmez diye vazgeçmiştim.sanırım siyahta yapcak pek bişey yok napalım şansımıza küselim
      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Zevk meselesi ama Kırmızı kaplatıp o aracın ağırbaşlılığını bozmayın lütfen,

Yorum

Yok yok vazgectim zaten
          2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

İşleniyor...
          X