Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Edition 2.0 CDTI araçlara sonradan AFL ekleniyor mu?(Yeni stil paket)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Edition 2.0 CDTI araçlara sonradan AFL ekleniyor mu?(Yeni stil paket)

Merhabalar forumdaşlarım, öğrendim ki edition araçlara yeni stil paket ile afl farlar takılabiliyormuş. Ama bu paket çıkmadan önce alınan edition araçlara bu afl farlar sonradan takılabiliyor mu?

Yeni Stil Paketi4.598,93 TL
    AFL(Geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı Ön Farlar), Bluetooth ve 18" alaşımlı jantlar özelliklerini içermektedir.

Yukarıdaki gibi 18 inc jant ve bluetooth olmadan sadece afl far takılabiliyor mu sonradan?

Teşekkürler şimdiden.

Ynt: Edition 2.0 CDTI araçlara sonradan AFL ekleniyor mu?(Yeni stil paket)

Eğer böyle bir şey varsa ben yaptırmak isterim

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

AFL'nin özelliği kullanımında bitiyor zaten, sonradan takılanlarda sadece bixenon özelliği kullanılabiliyor yani AFL olmuyor.
      benim düşüncem 4.600 TL AFL, bluetooth, 18" jant için verilir (navi paketi de olsaydı fena olmazdı )
      InsigniaTEAM

Yorum

sadece afl ıcın bıle 5000 verılır degıyor cunku ok
        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

18 inc jant ve navigasyon ile gelen bluetooth var(hiç kullanmadım, ihtiyacım olmuyor,pederinde ihtiyacı olmuyor). Bu paketten bluetooth ve navigasyonu çıkarsak 4.500e değilde 2500 3000 tl gibi rakamlara sadece afl taktırmamız gibi bir seçenek yok mu şimdi?

Çünkü aracı 1.5 ay önce aldık extra olarak navigasyon ve 18 inc jantı aldık. Mümkün olsa sadece afl far alınabilir mi?

Edit: Bu arada peder gerek yok diyecektir farlara ama çalışıp ben biraz para biriktirip farı taktıracağım (Tabi olursa )

Yorum

araca sonradan AFL özelliği kazandırılması şimdilik mümkün değil, mümkün olsa bile bunu bayi aracılığıyla 3000 gibi bir rakama yapmak HİÇ mümkün değil
            her zaman geçerli olan birşey; fabrikadan alınmayan özellikler daha sonra (orjinal parçalarla) eklendiğinde çok pahalıya patlıyor
            InsigniaTEAM

Yorum

Hadi yaa, bi an umutlanmıştım İlerleyen zamanlarda inşallah olur diyeyim ne diyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _emreyy_
                Merhabalar forumdaşlarım, öğrendim ki edition araçlara yeni stil paket ile afl farlar takılabiliyormuş. Ama bu paket çıkmadan önce alınan edition araçlara bu afl farlar sonradan takılabiliyor mu?

Yeni Stil Paketi4.598,93 TL
                AFL(Geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı Ön Farlar), Bluetooth ve 18" alaşımlı jantlar özelliklerini içermektedir.

Yukarıdaki gibi 18 inc jant ve bluetooth olmadan sadece afl far takılabiliyor mu sonradan?

Teşekkürler şimdiden.
                Bugün Erpaş'a gittim sordum, AFL hiç takmamışlar, her parça hazır olsa bile "çok fazla iş, astarı yüzünden pahalıya çıkar" dendi.

Aynı şekilde, 1.4 Turbolardaki ekran farkını sordum Eco Tech motorlar artık öyle dediler.
                Opel Insignia 2.0 CDTI 130hp

Yorum

Afl yi taktırmak isterdim ilk 1.4 turbo alanlardanım o zaman böyle opsiyon yoktu gerekirse 2 ay beklerdim geleceğini bilsem ama şimdide aracımın orjinaline ekletmem.
                  Zorla beni araca küstürüp bana gidip 320d sportline + sunroof + tekno paket aldırcaksınız
                  2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
                    Afl yi taktırmak isterdim ilk 1.4 turbo alanlardanım o zaman böyle opsiyon yoktu gerekirse 2 ay beklerdim geleceğini bilsem ama şimdide aracımın orjinaline ekletmem.
                    Zorla beni araca küstürüp bana gidip 320d sportline + sunroof + tekno paket aldırcaksınız

muharrem bayrama gideceğim diye gün bile bekleyemedin afl li olsa bayinin önünde yatardın herhalde ihihi ihihi
                    2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                      Orjinal yazı sahibi: smg05

muharrem bayrama gideceğim diye gün bile bekleyemedin afl li olsa bayinin önünde yatardın herhalde ihihi ihihi
                      Sorma abi ne gündü o zaman. Akşam 9 oldu tanıtım görevlisi yanıma geldi abi diyor anlatayım eve gidicem ALLAH aşkına sorun varsa hemen sor diyordu

Afl far olsaydı düşünemiyorum yapacaklarımı ihihi
                      2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Hakkaten biz aracı aldıktan 1-2 aycık sonra çıkan bu Editionlara AFL opsiyonu derin yaralar açacak bizlere.

Opel Insignia 1.4 140HP Edition Elegance  - 2012
                        VW Touareg 3.0 V6 TDI Bluemotion - 2013

Yorum

aslında bu donanımların daha sonradan satışa sunulup sunulmayacağı Almanya sitesinden kısmen takip edilebilir. yani mesela opel.de konfigüratöründe Edition için AFL seçeneği sunuyorsa bu demektirki bir süre sonra Türkiye'de de AFL'li Edition olabilir, diye düşündüm ama herşey Opel Türkiye'ye bağlı işte. belki AFL'ye bu kadar yoğun isteği görmese yine getirmeyebilirdi.
                          bu yüzden herzaman dediğim gibi Audi'nin BMW'nin yaptığı gibi her donanımı ayrı ayrı satmak en güzeli, böylece isteyen istediği donanımı alır, istediği donanımı çıkarır, herkesin gönlü olur ihihi
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                            aslında bu donanımların daha sonradan satışa sunulup sunulmayacağı Almanya sitesinden kısmen takip edilebilir. yani mesela opel.de konfigüratöründe Edition için AFL seçeneği sunuyorsa bu demektirki bir süre sonra Türkiye'de de AFL'li Edition olabilir, diye düşündüm ama herşey Opel Türkiye'ye bağlı işte. belki AFL'ye bu kadar yoğun isteği görmese yine getirmeyebilirdi.
                            bu yüzden herzaman dediğim gibi Audi'nin BMW'nin yaptığı gibi her donanımı ayrı ayrı satmak en güzeli, böylece isteyen istediği donanımı alır, istediği donanımı çıkarır, herkesin gönlü olur ihihi
                            Donanımlar ucuz olaydı eyiydi

Yorum

İşleniyor...
                            X