Duyuru

Collapse
No announcement yet.

batman yarasa ayna kapağı hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• batman yarasa ayna kapağı hakkında

Tekrar merhaba arkadaşlar epeydir yarasa ayna kapağı a2 kasa için arıyorum ama hep 2017 ve sonrası için bulabildim.Benim sorum astra j kasa yan aynaları ile a2 kasaların aynaları çok benziyor ya da aynı parça eğer kalıpalr aynı ise astra j kasa için üretilen yarasa ayna kapağı bizim araçlara da uyar.Çünkü internette çok sayıda astra j yarasa ayna kapağı mevcut.bu konuda fikri ya da bilgisi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Konuya hâkim arkadaşlar mutlaka cevap verecektir. Cevap gelmez ise,
    Ürünü sağlam bir yerden alın ve alırken aracınıza uyum sağlamazsa iade edeceğinizin onayını alın. Yasal süreçte satın alınan ürünü 15 gün içinde ona zarar vermeden iade hakkımız var. Uyum sağlamazsa geri gönderirsiniz.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

https://www.ciceksepeti.com/opel-ins...UaAuE8EALw_wcB

Burada var bakabilirsiniz.

Yorum

internetten başka bir siteden sipariş ettim.olmazsa iade eder sizin tavsiye ettiğiniz yerden alırım sağolun ama 2017 ve sonrası yazıyor.yine de deneyerek uygununu bulucaz inşallah.

Yorum

bugün ürün geldi denedim astra j için olan kapak olmadı.iade ettim hemen.almayı düşünenler boşuna almasın arkadaşlar.diğer siteden de sorup alacağım.tekrar bilgi paylaşacağım.

Yorum

Hocam sordum sitesinden 2017 ve sonrası için uyumluymuş 2014 kasa için modelini sordum yok dedi.Ama büyük ihtimal yakında çıkar diyor.inşallah bakalım.hayılrısı hocam..

Yorum

İşleniyor...
            X