Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia için aksesuar yok denecek kadar az

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia için aksesuar yok denecek kadar az

merhaba tekrar arkadaşlar 2014 insignia aracım için ne yarasa ayna kapağı ne de krom çıtalı cam rüzgarlığı bulabildim en azından ankarada ve internette göremedim hep 2017 model ve sonrası için var aksesuarlar.Aracımı her ne kadar çok sevsem de aksesuar seçeneği çok sınırlı.Siz de hiç merak edip araştırdınız mı acaba astra modellerinin aksesuarları en azından bir kısmı bizim model kasalara uyar mı ? Honca civic ya da renault ve vw grubu aksesuar çok bol bizim model araca gelince sınırlı arz talep meselesi sanırım ama biz de insignia sahipleri azınlık değiliz baya sayımız var.Bir tek ben mi aksesuar sıkıntısı yaşıyorum.İstanbul şehri bu konuda nasıl merak ediyorum.Ali express vb sitelere de baktım ama çok göremedim aksesuar.biz insignia sahipleri universal ürünler dışında aksesuarcıda üvey evlat muamalesi görmek haksızlık gibi.Siz değerli üyelerin de görüşlerini merak ediyorum.Sevgiler ve selamlar ..

ambient aydınlatma yapan bile yok. direk yok o araç olmuyor olmayan nadir bir kaç araçtan biri diyorlar üşenmesem kendim yaparım. aksesuar konusuna çok girmiyorum universal şeylerle idare ediyor insanlar ama doğru çok az aksesuar ve elektronik alternatifi var opelin.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
      ambient aydınlatma yapan bile yok. direk yok o araç olmuyor olmayan nadir bir kaç araçtan biri diyorlar üşenmesem kendim yaparım. aksesuar konusuna çok girmiyorum universal şeylerle idare ediyor insanlar ama doğru çok az aksesuar ve elektronik alternatifi var opelin.
      Araçta çok fazla elektronik aksam varmış. Beyinleri çok zeki olduğu için hemen değişikliği algılayıp arıza lambasını yakıyormuş. O yüzden yapmak istemiyorlarmış..

Yorum

Ben ambiyans aydınlatma ayak paspas aydınlatma olarak geçiyor geçen sene yaptırmıştım gölbaşında bir oto aksesuarcıya şimdi kapanmış sanırım ama harekete duyarlı ve rgb ledli uzaktan kumandalı çakmaklığın bulunduğu yerin arkasına sakladı ve fabrika çıkışlı orjinal gibi duruyor yani dışardan fark edilmiyor ama toplasan 10 kez yakmamışımdır. yakınca içerisi ankara gazinoları gibi gözüküyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Steve_Rogers06 View Post
          Ben ambiyans aydınlatma ayak paspas aydınlatma olarak geçiyor geçen sene yaptırmıştım gölbaşında bir oto aksesuarcıya şimdi kapanmış sanırım ama harekete duyarlı ve rgb ledli uzaktan kumandalı çakmaklığın bulunduğu yerin arkasına sakladı ve fabrika çıkışlı orjinal gibi duruyor yani dışardan fark edilmiyor ama toplasan 10 kez yakmamışımdır. yakınca içerisi ankara gazinoları gibi gözüküyor
          yok üstadım ben onu beğenmiyorum, fiber ambians daha hoş oluyor. bunu adam gibi yaparım diyen çıkmıyor piyasada iş başa düştü bi gün ben yapıcam artık ama zamanım yok maalesef. biraz yedek klips almam lazım kırılmalara karşı. bakalım belki bir gün hallederim.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Hocam bir de sis farı çevresine hoda civic gibi gündüz farı led yapıyorlar eli expressde de görmüştüm beyaz led sis lambaları ile birlikte yakıldığında harika gözüküyor.linkini nulursam paylaşırım burda da.selamlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: myurumez View Post

Araçta çok fazla elektronik aksam varmış. Beyinleri çok zeki olduğu için hemen değişikliği algılayıp arıza lambasını yakıyormuş. O yüzden yapmak istemiyorlarmış..
              beceriksiziz demiyorlarda, kapı içleri çok hareketleri, konsol dizaynı uygun değilmiş falanmış bunlara inat yapası geliyor insanın

Yorum

Yapılmak istedikten sonra herşeyi yaparlar ama bence uğraşmak istemiyorlar. Aracıma yaptırdığım iki aksesuar var birisi cam filimi diğeri krom Krom kapı eşiği. Sadesi bence gayet güzel aklımda alpine swe-815 almak var sadece kendim için zirve orası şuanda ???? ambiyans aydınlatma bir süre sonra bana sıkıcı gelmişti(megane 4 icon) . Sürekli gece yolculuk yapınca gösterge aydınlatmasını bile kısıyorum artık ????

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

yok üstadım ben onu beğenmiyorum, fiber ambians daha hoş oluyor. bunu adam gibi yaparım diyen çıkmıyor piyasada iş başa düştü bi gün ben yapıcam artık ama zamanım yok maalesef. biraz yedek klips almam lazım kırılmalara karşı. bakalım belki bir gün hallederim.
                  Bu fiber aydınlatma benimde ilgili çekiyor, diğer markalar içi neon yapan var ama insignia için elle tutulur bir şey bulamadım. Bulsam direk dalacam.

Kapılara - ön konsolara veya orta konsol çevresine olabilir.

Ön sis farın o Kısıma ek gündüz ledi takılıyor güzel görünüyor,
                  https://www.youtube.com/watch?v=cWNZxLaolZ8

193418819_2979635222281555_3473015483940467665_n.jpg
                  Bide arka eksoz çift çıkış yapan ver iyi usta bulsam yaptıracam oda güzel görünüyor.

Yorum

Haaa bide Kloform ilr Far ve Sinya parlatma işi var oda, oda ayrı bir konu

Yorum

ben arka cam üstü spoileri de çok yakıştırıyorum arabaya ayrı bir hava katıyor.üniversal ve tam uyumlu olanlar da var.ama siyah mı gövde rengi mi daha çok yakışıyor göreceli o.bir de yan aynalarda sinyal yok onları led sinyal nerde ekletebiliriz.ben onları parklara bağlayıp öyle kullanmak istiyorum.çok şekil duruyor.

Yorum

İşleniyor...
                      X