Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ayak altı led ambiyans ışıkları RGB

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ayak altı led ambiyans ışıkları RGB

Merhabalar arkadaşlar, insignia aracım için koltuk altlarına rgb led döşedim. Aslında çok basit. Ben kolluktaki usb den aldım elektriği ama çakmaklıklara taşıyacağım. Bence çok hoş bir görüntü oldu. Sizlere de tavsiye ederim. Sormak istediğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Saygılar sevgiler.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.
    2013 İnsignia 1.6T 170HP Kar Beyazı

hayırlı olsun ben de Ankara'da bir araba aksesuarcısına benzer şeyi yaptırmıştım.Ama usta iyiydi.Ve çakmaklık girişini açıp arkasındaki bir güç kaynağından enerjisini alıp gizledi.uzaktan kumandalı ve sese duyarlı ve istediğim renkte açabiliyorum.Çok kullanma fırsatım olmadı ama iyi çalışıyor sistem.güle güle kullanın.

Yorum

Bende çakmaklıktan almayı düşündüm fakat 12v olduğu için ledlerim yandı, bendeki ledler adreslenebilir rgb 5v, istediğim komutu verebiliyorum. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim sizde gülr güle kullanın. Bu arada vites konsoluna neon ip led yaptım. Loş ve hoş bir görünüm kattı. Tavsiye ederim
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 1 photos.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ARSLANTAS1923 View Post
        Bende çakmaklıktan almayı düşündüm fakat 12v olduğu için ledlerim yandı, bendeki ledler adreslenebilir rgb 5v, istediğim komutu verebiliyorum. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim sizde gülr güle kullanın. Bu arada vites konsoluna neon ip led yaptım. Loş ve hoş bir görünüm kattı. Tavsiye ederim
        Güzel olmuş. Rica etsem vitesin daha detaylı fotosunu çekip biraz daha detaylı anlatırmısınız?

Yorum

neon lamba çok güzel olmuş insignianın teması genelde kırmızı olduğu için renk seçiminiz çok güzel.tüm konsolda neon led ip hoş duruyor ama bir süre sonra trim yerlerinden çıkabiliyor ya da bazı bölgeleri yanıyor ya da yanmıyor.Yani sizinki tam tadında olmuş.ben de yaptırmak isterim.konsolun sökülmesi gerekiyor sanırım çakmaklıktan mı aldınız gücü.ama çok anlamıyorum oto elektrik işlerinden.Ben de arabama ufak tefek modifiye donunuşları yaptırıyorum.Beni mutlu ediyor.

Yorum

Güzel olmuş..
            Nasıl yaptınız, hangi ürün temin ettiniz...

Yorum

Yarın vites çevresine neon ip ledi nasıl yaptığımı anlattığım bir video çekip yükleyeceğim. Belki bir yardımım dokunur. Aslında hiç anlamayanların bile yapabileceği bir şey. Çok hoş duruyor herkese tavsiye ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unsal View Post

Güzel olmuş..

12v argb led (arka çakmaklığı kullanabilirsiniz)
                https://a.aliexpress.com/_mO1xks9

5v argb led (kol dayamadaki usb girişinden elektrik alabilirsiniz) https://a.aliexpress.com/_mMHFeGz

Ürünler adreslenebilir rgb led. Her lede farklı bir renk tanımlayabiliyorsunuz. Lede dans bile ettirebiliyorsunuz. Sıradan 3 çipli ledler değil. Ledle birlikte usb dönüştürücü alırsanız kol dayamadaki usb girişine takarak ledlere elekteik verebilir sorunsuz kullanabilirsiniz. Elektriği çakmaklıktan almak isterseniz 12v olan modeli almalısınız. Yoksa ledler yanacaktır.

Usb kontrolcü linki
                https://a.aliexpress.com/_mruxdYv

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unsal View Post

Güzel olmuş..

Bekliyoruz videoyu, teşekkürler.

Yorum

Yarın vites çevresine neon ip ledi nasıl yaptığımı anlattığım bir video çekip yükleyeceğim. Belki bir yardımım dokunur. Aslında hiç anlamayanların bile yapabileceği bir şey. Çok hoş duruyor herkese tavsiye ederim.
                    Bekliyoruz videoyu, teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                    X