Duyuru

Collapse
No announcement yet.

A1 - a2 panjur

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• A1 - a2 panjur

Merhaba,
    Forumda daha önce detaylı OPC tampon konusu olan 48 plakalı ST bir süredir bende. Dış görünüşle ilgili bazı planlarım var özellikle ön görünümde. Plan netleşince konusunu açıp sizlerle paylaşacağım.
    Daha önce forumda bir yerlerde okudum sanırım ama şimdi bulamıyorum. A1 ve A2 lerin OPC tamponları far şeklinden dolayı farklı olduğunu biliyorum. Bu ikisinin OPC panjurları aynı mıdır farklı mıdır? Görüntü olarak değil, bir birinin yerine oturma açısından.
    Opel Insignia ST 2.0d - 2011 - 160 hp

Makyajlı ve makyajsız kasa panjurlar birbirinden farklı , model yılına hatta en sağlıklısı şase numarasına göre parçayı arayın.

Yorum

Makyajlı kasanın panjuru daha geniş. Arabanızı güle güle kullanın, güzel arabaydı
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
        Makyajlı ve makyajsız kasa panjurlar birbirinden farklı , model yılına hatta en sağlıklısı şase numarasına göre parçayı arayın.
        Şaseden gitme şansım yok. Fikir şu. Amerika'dan Buick Regal GS amblemli panjur, alt ızgara (opel ile aynı), arka amblem ve model yazıları, jant göbek kapakları ile aracı dıştan Buick Regal Gs yapmak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
          Makyajlı kasanın panjuru daha geniş. Arabanızı güle güle kullanın, güzel arabaydı
          Teşekkürler. Hala güzel ????

Yorum

Bence yakışıklı
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burock3427 View Post

Teşekkürler. Hala güzel ????
              Bildiğim ve bindiğim araba diye öyle dedim para olsa alırdım.
              Herkesin zevki ayrı ama ben olsam Opel olarak devam ederdim. Bu değişiklikler Tuscani logolu Hyundai, Fiat logolu doğan/şahin vs. gibi geliyor.
              Amerikadaki adamlar da arabasını Opel'e çeviriyor. Ana marka Opel olduğu için ve bence logosu da en güzel olan Opel olduğu için para harcayıp bozmak benlik değil

https://buickforums.com/forums/threa...th-pics.24720/
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Bildiğim ve bindiğim araba diye öyle dedim para olsa alırdım.
                Herkesin zevki ayrı ama ben olsam Opel olarak devam ederdim. Bu değişiklikler Tuscani logolu Hyundai, Fiat logolu doğan/şahin vs. gibi geliyor.
                Amerikadaki adamlar da arabasını Opel'e çeviriyor. Ana marka Opel olduğu için ve bence logosu da en güzel olan Opel olduğu için para harcayıp bozmak benlik değil

https://buickforums.com/forums/threa...th-pics.24720/
                Opel olarak devam derken şu anda ön logosuz irmscher arka Vauxhall . Şaka bir yana bence esprili bir dönüşüm olacak. Buick Regal wagon olarak çok istendiği halde Amerika'da satilmamis . Dolayısıyla sadece Tr de değil dünyada tek olacak

Geriye dönüşü olmayan bir işlem olsa ben de tereddütle yaklaşırdım. Çıkacak parçalar durur kenarda istendiğinde eski haline dönüştürülür. Buick parçaları boşa çıkarsa alıcı bulur rahatlıkla.

Yorum

İlginç bir proje olabilir

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                  X