Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ufak tefek işler ;)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ufak tefek işler ;)

Merhabalar herkese,

Geçtiğimiz günlerde aracımın V kayışı ve disk balata değişimi gerekiyordu (65.000km) Özel servisin yolunu tuttum. Ana işlemler haricinde1-2 ufak tefek işi de vardı aracın. Şoför koltuğu bakalit değişimi, sağ ayna ayarı, iç trim sesi vs. gibi sonrasında ani bir teklif geldi bu işin duayenlerinden sevgili Pro:Opel Mert'ten, hatta beni kandırdı diyebilirim Abi dedi anahtarsız çalıştırma yapalım mı? Çok iyi olur hemen de yaparım sorunsuz dedi. Dedim hadi vira Bismillah Hem çirkin olan anahtarım değişti, hem de aracımı uzaktan çalıştırma şansım oldu (kışın özellikle buzzz olan Ankara günlerinde işime çok yarayacak) Video resim ekleyeceğim. Şimdiden duyurmak istedim.

Herkese güzel sürüşler, keyifli günler dilerim.
    Son düzenleme: Stormhan; 28.09.2020, 17:11.

Merhaba;
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Büyük tesadüf oldu konuyu görünce. Bende bugün Instagram profili üzerinden ulaştım kendisine.
    Bende aracım için AGR koltuk, GSI dış donanım ve Uzaktan çalıştırma için fiyat aldım. Biraz fazla geldi bana. Ama işlerinde çok iyiler gördüğüm kadarıyla.
    2017 1.6 CDTI 136HP Excellence
    Flexride
    Parkgo
    Adaptive Cruze Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: basoglanh View Post
      Merhaba;
      Hayırlı uğurlu olsun.
      Büyük tesadüf oldu konuyu görünce. Bende bugün Instagram profili üzerinden ulaştım kendisine.
      Bende aracım için AGR koltuk, GSI dış donanım ve Uzaktan çalıştırma için fiyat aldım. Biraz fazla geldi bana. Ama işlerinde çok iyiler gördüğüm kadarıyla.
      Hımmm çılgın çalışmalar Açıkcası fiyat konusunu bilemem, bütçe meselesi, yoruma açık bi konu değil! Ancak Pro:Opel hakikaten kendi aracına yapar gibi işlem yapıyor. Daha önce açtığım konusu da var. Çok işlem yaptırdım Mert'e. Sağolsun benim gibi kıl bi müşteriyle bile sabırla uğraşıyor, bizzat gece gündüz ilgileniyor. Bi de yanlış anlaşılmak istemem tabii ancak bir işlem sıkıntılı ise, süreçte sorunlar olabilecekse samimiyetle, yapılacak işin önünü arkasını açıklıyor. Risksiz ve temiz iş yapıyor.

*Bu arada millet yaftalamadan hemen söyleyeyim Mertle ortak falan değilim komisyon falan da almıyorum, ısmarlarsa en fazla kahve ısmarlayacak onu da daha göremedik haha Pro:Opel

Yorum

Konforlu sürüş ler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sosyal medyada takip ediyorum yaptıkları işlemleri. Güzel işlere imza atıyorlar. Güle güle kullanın.

Yorum

teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
            X