Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ayna altı,kapı kolu ve iç ambiyans ışıkları hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ayna altı,kapı kolu ve iç ambiyans ışıkları hakkında

Merhaba arkadaşlar yeniden.2014 insignia cosmo aracıma kapı kolu led ve ayna altı led paketi yaptırmak istiyorum.Ankarada düzgün yapan yerler var.benim asıl merak ettiğim yaptırdıktan sonra muayeneden geçer mi uzaktan açma kapama sistemine uzaktan anahtarsız açma kapama sistemine dış kapı kol ledleri montaj esnasında ya da sonrasında mevcut sisteme zarar verir mi led ampüller yağmurda ya da yıkama esnasında basınçlı su tutulduğunda su geçirir mi bu dış beyaz ledler ayna altı led yan ayna açılıp kapanma motoruna zarar verebilir mi çatlama yapar mı zamanla ? Uzun vadede bir sorun çıkarır mı sizce ? Yoksa aklımda kalmasın yaptırayım mı ? Alınır satılırken değer kaybı yaşatır mı çünkü sonuçta orjinalinde olmaya bir sistem.astralarda çok örnekleri var.insignialarda daha az gördüm.vites çevresine de led yapıyorlar ama o bölümler hep sökülecek sonradan problem olur mu bilemiyorum.bir de paspas aydınlatması uzaktan kumandalı yaptırıcam onun yapımı çok daha kolay o da çok güzel duruyor.son sorum araç dışına altına neon lamba yapıyorlar trafikte sorun olur mu ? Orijinalliği bozulur mu araçtan sizce sökülmesi kolay mı ? Çok soru sordum farkındayım arkadaşlar ama ya hep ya hiç bir ışık paketi tercihim. Yani olacaksa tam olsun tavsiye etmiyorsanız hiç yaptırmayayım.örnek resim yükledim.Arabada iç ve dış ışıkları çok seven birisiyim Bu ve benzeri sistemleri yaptıran arkadaşlar var ise deneyimlerini ve tavsiyelerini okumaya hazırım.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

zevk-renk meselesi tabi de ben olsam orijinalliği o kadar bozmazdım. en fazla iç ambiyansları lede çevirip bırakırım. keza öyle de yaptım
    Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Kapı kolu ledler ve aynada basit dokunuşlar şik bir görüntü oluyor ben yaptırmıştım yağmur çamur yıkamadan etkilenmiyor tabi işçilik çok önemli

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
        Kapı kolu ledler ve aynada basit dokunuşlar şik bir görüntü oluyor ben yaptırmıştım yağmur çamur yıkamadan etkilenmiyor tabi işçilik çok önemli
        Hayirli günler nerede yaptirmistiniz fiyat iscilik nasildi ?

Yorum

Opel odakta fiyatını hatırlamıyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yaptırdığımız yer önemli ben yaptırdım su aldı.

Yorum

Bu tip sonradan yapılan işlerde işçilik çok önemli. Delme takma işlerine genel olarak karşı birisiyim. Nihayetinde o ledler arızalanması durumunda tekrar sonradan yapılan düzeltmelerin pek randıman vereceğini düşünmüyorum. Maksimum orjinal değerlerde iç aydınlatmayı led ile değiştirip bırakırdım.

Yorum

İşleniyor...
              X