Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia GS 1.6 TURBO D 2CR Yazılım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia GS 1.6 TURBO D 2CR Yazılım

Merhaba Arkadaşlar,
    Insignia GS 1.6 Turbo D aracıma 2CR Performance’ da Stage1 chip tuning uygulaması yapıldı. Uygulama sonucunda +38 Hp +81Nm güç kazancı elde ettik. 2CR Performance sahibi Ümit Bey’e buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Kendisi çok dürüst ve profesyonel bir kişiliğe sahip. Gözünüz kapalı aracınızı teslim edebilirsiniz. Kendisi zaten aracınıza uygun olmayan bir uygulamayı siz isteseniz dahi yapmayacaktır. Uzun süredir yazılım yaptıracağım firma arayışı içerisindeydim. Kendim çok titiz olduğum için ancak bu konuda güvenebileceğim kişilere aracımı teslim edebilirim. Opel konusundaki uzmanlığından ve yaptığı işlerin kalitesinden dolayı aracıma yazılım yaptırmak için kendilerini tercih ettim.
    Uygulama sonrası aracın adeta karakteri değişti. Güç artışını çok iyi hissediyorsunuz. B16DTH ünitenin potansiyelini hissediyordum fakat bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. Malum içerisinde bulunduğumuz şartlardan dolayı uzun yol tecrübem henüz olmadı fakat ilk izlenim çok keyifli. Her aracımda yaptığım K&N Kutu içi hava filtre uygulamasını da gerçekleştirdim. Yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar,sevgiler.

Hayırlı olsun, uzun yıllar sorunsuz binersiniz inşallah...
    Insignia 1.6T 2010 Cosmo Teknik Gri
    +DVD 800 Navi
    +19" Jant
    +Prins Vsı 1.0

Yorum

Hayırlı uğurlu olsun. Ben de 1.6 T 170 HP aracıma yaptırıp yaptırmamak konusunda tereddütteyim
      2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

ilk zamanlar iyi de 30-50000 km sonrası ne olur merak ediyorum? kimisi şanzımanda kaçırma sapıtma problemi oluyor diyordu belirli km sonrası

Yorum

Bende uzun süredir 2CR liyim ve aracımı yaklaşık 2 senedir sorunsuz kullanıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alipamukkk View Post
            Hayırlı uğurlu olsun. Ben de 1.6 T 170 HP aracıma yaptırıp yaptırmamak konusunda tereddütteyim
            Kesinlikle düşünmeyin direkt 2cr yaptırın. Araç inanılmaz güç hissettiriyor. Daha önce grubumuzdaki geçemediği 180'likleri artık çok rahat geçiyor. Yakıt tüketimi 1 le 2lt arası eskisi gibi kullanırsam düştüğünü gördüm. Vites tork artışına bağlı daha serileşti. Kalkıştaki hantallık gitti gaz tepkimesi bi tık arttı. Kısaca araç daha keyifli oldu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Kesinlikle düşünmeyin direkt 2cr yaptırın. Araç inanılmaz güç hissettiriyor. Daha önce grubumuzdaki geçemediği 180'likleri artık çok rahat geçiyor. Yakıt tüketimi 1 le 2lt arası eskisi gibi kullanırsam düştüğünü gördüm. Vites tork artışına bağlı daha serileşti. Kalkıştaki hantallık gitti gaz tepkimesi bi tık arttı. Kısaca araç daha keyifli oldu.
              Benim araç manuel nasıl bi değişiklik olur acaba fiyat konusunda da diğer firmalara göre baya yüksek ama 2cr fiyatı
              2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alipamukkk View Post

Benim araç manuel nasıl bi değişiklik olur acaba fiyat konusunda da diğer firmalara göre baya yüksek ama 2cr fiyatı
                Ciddi anlamda güzel bir değişiklik olacaktır. 2cr Opelde prof bana göre. Tabii fiyatta ona göre.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omerous View Post
                  Merhaba Arkadaşlar,
                  Insignia GS 1.6 Turbo D aracıma 2CR Performance’ da Stage1 chip tuning uygulaması yapıldı. Uygulama sonucunda +38 Hp +81Nm güç kazancı elde ettik. 2CR Performance sahibi Ümit Bey’e buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Kendisi çok dürüst ve profesyonel bir kişiliğe sahip. Gözünüz kapalı aracınızı teslim edebilirsiniz. Kendisi zaten aracınıza uygun olmayan bir uygulamayı siz isteseniz dahi yapmayacaktır. Uzun süredir yazılım yaptıracağım firma arayışı içerisindeydim. Kendim çok titiz olduğum için ancak bu konuda güvenebileceğim kişilere aracımı teslim edebilirim. Opel konusundaki uzmanlığından ve yaptığı işlerin kalitesinden dolayı aracıma yazılım yaptırmak için kendilerini tercih ettim.
                  Uygulama sonrası aracın adeta karakteri değişti. Güç artışını çok iyi hissediyorsunuz. B16DTH ünitenin potansiyelini hissediyordum fakat bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. Malum içerisinde bulunduğumuz şartlardan dolayı uzun yol tecrübem henüz olmadı fakat ilk izlenim çok keyifli. Her aracımda yaptığım K&N Kutu içi hava filtre uygulamasını da gerçekleştirdim. Yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar,sevgiler.
                  Merhabalar. İşlemi nerede yaptırdınız ve fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Yorum

Arkadaşlar bir konuda görüşlerinizi ve tecrübelerinizi almak istiyorum.
                    1.6T 170 beygir aracıma yazılım yapmak istiyorum. Arkadaşların önerisi ile Maslak g-force ile görüştüm ve bizim araçlara uygulama yapabilceklerini söylediler. Yazılım sonucu 30 beygir ve 60 torkluk bir artış oluyormuş.
                    Bu konuda kendi opel özel servisime danıştığımda yazılımı önermediklerini, 40-50 bin km den sonra ciddi sıkıntılar çıkabildiğini söylediler.
                    Yazılım kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar bu konuda ne önerirsiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceyas View Post
                      1.6T 170 beygir aracıma yazılım yapmak istiyorum. Arkadaşların önerisi ile Maslak g-force ile görüştüm ve bizim araçlara uygulama yapabilceklerini söylediler. Yazılım sonucu 30 beygir ve 60 torkluk bir artış oluyormuş.
                      Bu konuda kendi opel özel servisime danıştığımda yazılımı önermediklerini, 40-50 bin km den sonra ciddi sıkıntılar çıkabildiğini söylediler.
                      2CR firmasıyla görüşmeden karar vermeyin derim. Güç artışı aracin sınırları dahilinde yapılıyor. Musluğu aç açabildiğin kadar olmuyor yani. içiniz rahat olsun. Dikkat edeceğiniz tek husus yazılımı doğru yerde yaptırmak, geriye aracınızı keyifle kullanmak kalıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: av_avi View Post

2CR firmasıyla görüşmeden karar vermeyin derim. Güç artışı aracin sınırları dahilinde yapılıyor. Musluğu aç açabildiğin kadar olmuyor yani. içiniz rahat olsun. Dikkat edeceğiniz tek husus yazılımı doğru yerde yaptırmak, geriye aracınızı keyifle kullanmak kalıyor.
                        Kesinlikle katılıyorum. 2cr'den şaşmayın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceyas View Post
                          Yazılımlı araçta sıkıntı çıkmayacağının garantisi yok.
                          InsigniaTEAM

Yorum

İlk başlarda Opel 1.4t motorlarda düşük hacim yüksek güç sebebiyle piston kırma sorunu vardı. Daha opel sorunu önlemeye yönelik yeni yazılım çıkarmadan önce 2CR firması bu motorlardaki sorunu tespit ederek yaptığı yazılımlarda sorunu önlemeye yönelik tedbirler alıyordu. Sonrasında opelde geri çağırmayla bir çok aracın yazılımını güncelledi. Yani demem oki yazılımsız araçta da sıkıntı çıkmayacağının garantisi yok.

Yorum

Merhaba arkadaslar, yazilim sonrasi ilk uzun yol tecrubemi paylasmak istedim. Uzun yolda keyifli olan araclarimiz yazilim sonrasi cok daha keyifli hale geldi. 180 km/h ile giderken bile gazi artirdiginizda torku hissediyorsunuz. Yazilim yaptirmayi dusunen arkadaslar aracinizin kondisyonuna guveniyorsaniz mutlaka yaptirmalisiniz.

Yorum

İşleniyor...
                              X