Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara’da aracıma sağlıklı yazılım hangi firma?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara’da aracıma sağlıklı yazılım hangi firma?

Merhaba saygıdeğer arkadaşlar ben Ankara’dan aranıza bir kaç ay önce katıldım size bir soru sormak istiyorum tecrübeniz nedeniyle aracım 2014 makyajlı kasa insignia 1.6 cosmo otomatik 170 bg lpgsiz aracıma stage 1 denilen yazılım yaptırmayı düşünüyorum Ankara’da tavsiye edeceğiniz yer var mı pro opel ile 2CR yazılım Ankara şubesi ile görüştüm ikisi de benzer şeyleri söyledi Benzer fiyatlar verdi.para tabiki ikinci planda önemli olan fayda sağlaması.sizce yazılım stage 1 ile sınırlı kalırsa ki benim niyetim sadece o aracıma Şanzıman ve motora zarar verir mi uzun vadede sizce ve Ankara’da nerede yaptırmalıyım değerli tavsiyenize çok ihiyacım var. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Selamlar, 2CR 'ın yazılımını uzun zamandır kullanan ulas79 var. 1.6 CDTİ 136 hp'lik ünite de kullanıyor, performans, yakıt, sorunsuzluk olarak memnun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Steve_Rogers06 View Post
      Merhaba saygıdeğer arkadaşlar ben Ankara’dan aranıza bir kaç ay önce katıldım size bir soru sormak istiyorum tecrübeniz nedeniyle aracım 2014 makyajlı kasa insignia 1.6 cosmo otomatik 170 bg lpgsiz aracıma stage 1 denilen yazılım yaptırmayı düşünüyorum Ankara’da tavsiye edeceğiniz yer var mı pro opel ile 2CR yazılım Ankara şubesi ile görüştüm ikisi de benzer şeyleri söyledi Benzer fiyatlar verdi.para tabiki ikinci planda önemli olan fayda sağlaması.sizce yazılım stage 1 ile sınırlı kalırsa ki benim niyetim sadece o aracıma Şanzıman ve motora zarar verir mi uzun vadede sizce ve Ankara’da nerede yaptırmalıyım değerli tavsiyenize çok ihiyacım var. Hayırlı Ramazanlar dilerim.
      Selamlar,Aracım 2cr İzmir bayisinde yazıldı. Sanırım bi 5bin km oldu. Eskisi gibi sakin kullanımda yakıt 1,5 ile 2lt arası düştü. Performanslı kullanımda söylendiği gibi aman aman artış yok 0,5lt kadar. Gaz tepkimesi daha hassas ve en önemlisi şanzuman daha kararlı ve üst devirleri seviyor. Araç keyifli bi hale geldi. 180'lik manuel üniteleri yakalayamazken şimdi onlar yaklaşamıyor ihihi
      Kesinlikle 2cr'yi tavsiye ederim. Bu konuyu bi 6 ay kadar acele etmeden araştırdım ve 2cr'de karar kıldım. Sizede tavsiye ederim.

Yorum

2012 1.4 t uzun süredir 2CR yazılımlı kullanıyorum. Bu zamana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Kesinlikle ilk tercih 2CR olmalı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: av_avi View Post
          2012 1.4 t uzun süredir 2CR yazılımlı kullanıyorum. Bu zamana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Kesinlikle ilk tercih 2CR olmalı.
          kaç yıl ve kaç km oldu acaba?

Yorum

Ankara'da olsam ve yazılım yaptıracak olsam ilk olarak remaps'e giderdim sanırım.
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

kaç yıl ve kaç km oldu acaba?
              2CR yazılım yaptırali bir yılı geçti ve yaklaşık 40bin km yol yaptım.

Yorum

İşleniyor...
              X