Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 Turbo İnsignia için jant seçimi yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.4 Turbo İnsignia için jant seçimi yardım

Merhaba abilerim aracım 2012 model üzerinde takılı 18 jant vardır orijinal ben bunu aşağıda bulunan bmw 19 jant ile değiştirmek istiyorum artıları ve eksileri nelerdir daha önce taktıran var mı ? oem ürün taktırmak ne kadar sağlıklı bilgili arkadaşlar aydınlatırlarsa sevinirim sonradan yanlış bir seçim yapmak istemiyorum. Daha önce bu jantı kullanan birine rastladım ama sorma fırsatım olmadı o yüzden siz değerli abilerimden yardım almak istiyorum. Teşekürler. fff.jpeg

19 replica, 1.4 turboyu yorar diye düşünüyorum
    InsigniaTEAM

Yorum

Arkadaşlar ben jant satan yer ile görüştüm bilmeyen arkadaşlar icin bir kaç bilgi aldım. Janti satan bayinin demesine göre bu jantlar replika olduğu icin balans ayarları tutmayabiliyor ve direksiyonda hafif bir titreme yasarsın dedi bunun harici performans düşüklüğü olur dedi fakat iyi bir balans yapan yer bulursan iyi bir işçilik ile bu sorunları yaşamabilirsin dedi. Benim midem bulandı açıkcası bu tip seyleri O kadar para verip yasamak bence mantıklı değil. O yüzden orijinal kendi jantinda kalmaya karar verdim.

Yorum

Evet özellikle 18”den büyük ebatlarda balans sıkıntısı sürüşte çok hissediliyor.
        InsigniaTEAM

Yorum

çıkma orijinal 19" jant bakın en güzeli. Malum sitede epeyce var.

Yorum

​​​​Mrb. Bende bunun oval versiyonu var. Beğenirsen jant/lastik olarak sana verebilirim. Fiyatıda çok daha uyguna gelir.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

oem ürünlerde bu tip sıkıntıların olması normal bilhassa jant seçiminde orjinal ürüne eğer imkanınız var ise yönelin derim bu parçalar döküm ile imal edildikleri için çok iyi biçimde üretilmiş olması ve balanslanmış olması gerekmektedir.

Yorum

İşleniyor...
              X