Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SIDI Motor Downpipe+komple krom düz boru+dual Voortek Egzoz uygulamasi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Onun da çok sahtesi varmış. Güvenip alabileceğimiz bir yer var mı ? Sen taktırdın mı kutu içi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DarkDagger View Post
      Onun da çok sahtesi varmış. Güvenip alabileceğimiz bir yer var mı ? Sen taktırdın mı kutu içi.
      Bende ki yazılımdan kaynaklımıdır bilmiyorum ama araçta kaputu açınca çok ısınmış geliyor bana. Bu gün siparişini verdim KN kutu içi filtre. Ses biraz daha yükselecek ama mecbur soğutma önemli.
      • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
      • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Yorum

Motor ısısını sıcaklık göstergesinden kontrol ettiğinizde durum nedir. Benimki bir tırnak daha yukarıda duruyor normalden ama havalar çok sıcak ondan kaynaklı da olabilir.

Yorum

Motor ısısını sıcaklık göstergesinden kontrol ettiğinizde durum nedir. Benimki bir tırnak daha yukarıda duruyor normalden ama havalar çok sıcak ondan kaynaklı da olabilir.
          Sanırım sidi ların tümünde böyle.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Aynen tüm SIDI'lerde aynı. 1 tık yukarda duruyor. Bu yazılımdan önce de böyleydi.
            • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
            • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tamercihan View Post
              Aynen tüm SIDI'lerde aynı. 1 tık yukarda duruyor. Bu yazılımdan önce de böyleydi.
              motul mocoool kullanın , fark edecektir.

Yorum

dizelde de 1 tık yukarıda.
                1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Arabaya bu gün Remaps da soft ve custom bir yazılım atıldı. Tek kelimeyle harika oldu. Egzos sesi daha da toklaştı. ESP kapalıyken 3. vitesde dahi tekerlek sarıyor, hissediyorum. Gerçekten bambaşka bir hal aldı araba. ESP kapalı iken gazlamak mümkün değil yerinden zor kalıyor Ümit abi gerçekten işinin ehli bir adam. Elleri dert görmesin.
                  Yazılım ve yukarda bahsettiğin egzos sistemlerinin toplam maliyetlerinide yazsan bi ayrı ayrı. Birde kardeşim şeyi anlamadım bu ESP olayını yani ekranda ESP işaretini çıkarttığında düğmeye bastıgında kapalı oluyor sanırım o halde mi daha iyi diyorsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hllsaygili View Post

Yazılım ve yukarda bahsettiğin egzos sistemlerinin toplam maliyetlerinide yazsan bi ayrı ayrı. Birde kardeşim şeyi anlamadım bu ESP olayını yani ekranda ESP işaretini çıkarttığında düğmeye bastıgında kapalı oluyor sanırım o halde mi daha iyi diyorsun
                    Yok hocam ESP eski adıyla TC(Tracktion Control) aracın motorunun ürettiği kontrol ederek tam patinaj sınırıda tutar böylece araba son gaz yapsanız bile patinaj çekmeden maxiumum ivme ile kalkar(istisnai durumlar hariç) siz bu sistemi devre dışı bıraktığınızda gaza bastığınız oranda tekerleklere güç iletilir ve dip gaz yaptığınızda önden çeker 19'' jant, ince yanak lastik ve 200 hp bir araç için 1. vites neredeyse full patinaj olarak sonuçlanıyor. 2 de ve hatta 3 e atınca bile bir ince patinaj çekiyor bu tarz kullanım performan açısından iyi olmadığı gibi güvenlik açısından vede lastiklerimizin ömrü açısından da iyi değildir.

Yorum

ilk satırdaki cümle ''motorun ürettiği GÜCÜ kontrol ederek'' şeklinde olacaktı. Yani ben denemek için ESP yi devre dışı bıraktım. Sonra hemen geri açtım.

Yorum

Distribütörünü bulmanız lazım. onun haricinde de güven veren işletmelerin satacağı orjinaldir muhtemelen.
                        InsigniaTEAM

Yorum

maşallah turbonun dolma sesi çok güzel yapılan işlemler ile ilgili detaylı bilgi verebilirmisiniz ?

Yorum

İşleniyor...
                          X