Duyuru

Collapse
No announcement yet.

20 inc jant

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 20 inc jant

selamin aleykum cumleten arkdaslar aracimin orjinal jantlari 18 inc cosmo janti 20 inc ince yanak atacam ama cok kararsizim arabayi hantallastirirmi yakiti cok artarmi konforu azalirmi bilmiyorum burada sormak istedim

Sürekli otobanda kullanacaksanız sorun yok, aksi halde elinizin teki cebinizde, ayağınızın teki de jant düzeltme ustasında kalır.
    Bir başka handikap orijinal 20" çok pahalı, çıkma temiz bulmak zor, replika göbek uymaz, kısacası çok tavsiye edilecek bir şey
    değil.

Yorum

Yakıtı artıracağı kesin, hantallık konusunda ise performanslı kullanıyorsanız yol tutuşu sayesinde daha keyif alırsınız
      34HZD10

Yorum

Titiz kullanım ister. Bitlis’in yolları nasıldır bilmiyorum ama çok düzgün olduğunu sanmıyorum, büyük şehirler haricinde heryerde çukurlar bozuk asfaltlar vs çok yüksek oranda oluyor. Büyükşehirlerde kullananların haricinde çok önermem
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
          Titiz kullanım ister. Bitlis’in yolları nasıldır bilmiyorum ama çok düzgün olduğunu sanmıyorum, büyük şehirler haricinde heryerde çukurlar bozuk asfaltlar vs çok yüksek oranda oluyor. Büyükşehirlerde kullananların haricinde çok önermem
          Bi 20 inç jant kullanıcısı olarak Ankara'nın daha yolları sakin düzgün semtinde bile çok çok titiz kullanmak durumunda kalıyorum. Yani evet görseli çok güzel, milletin çok ilgisini çekiyor araca bambaşka bir hava katıyor, konfor azalması da bi nebze katlanılır ancak benim gibi biraz titiz iseniz ben çok tavsiye etmem. Kışın replika 18 inç jant kullanıyorum, valla çukur, çamur kaldırım pek önemsemiyorum. Eğer çok dikkat etmem, aracı çok uzun yolda kullanmam, lastik maliyetleri can sıkar derseniz bence hiç 20 inç e girişmeyin. En ideali 19 inçtir bence (özellikle aracınız koyu renk ise cosmo jantlarına bayılıyorum )

Yorum

İşleniyor...
          X