Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ön Panjur

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ön Panjur

Merhaba beyler,

2014 model makyajlı Insignia aracıma, logosuz ön panjur arayışım vardır. Makyajsız kasa için çıkıyor fakat makyajlı kasa için bulamıyorum. ' Irmscher ' şeklinde de arattım ama bulamıyorum. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Türkiyede bu saatten sonra irmscher bulamazsınız , imkansıza yakın bir ihtimal.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
      Türkiyede bu saatten sonra irmscher bulamazsınız , imkansıza yakın bir ihtimal.
      Neden peki bu kadar zorlaştı

Yorum

insignia ilk çıktığı zamanlarda irmscher ürünleri getirildi. Akabinde tekrar dan getirilmedi diye biliyorum. Marşbiyel,tampon eki,panjur ve jantları çok az gelmişti bildiğim kadarıyla. Yurt dışından temin edebilirsiniz .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
          insignia ilk çıktığı zamanlarda irmscher ürünleri getirildi. Akabinde tekrar dan getirilmedi diye biliyorum. Marşbiyel,tampon eki,panjur ve jantları çok az gelmişti bildiğim kadarıyla. Yurt dışından temin edebilirsiniz .
          Yurtdışından da temin edebileceğim yer bulamadım açıkcası. Yani bu benim beceriksizliğim yüksek ihtimal ama nokta atışı yapabilecek ‘ buradan sipariş verebilirsin ’ diyebilecek bir arkadaş yok mudur?

Yorum

irmscher in kendi sitesine bakın , ayrıca google dan insignia irmscher grill diye ararsanız epey bişeyler çıkacaktır.

Yorum

bu arada makyajlı-makyajsız farkı yok , standart panjuru irmscherin her ikisinede uyar , mevcut panjurun çerçevesi kesilerek yerine irmscher inki takılıyor. Kendi sitesinde de bu şekildedir bilginiz olsun

Yorum

kesilmiyor yav korkutma adamı, ben de montaj yaptırmıştım, hatta kesiliyor diye duyduğumdan korka korka gidip montaj yaptırdım, klipsli, tampon sökülüyor sadece
                ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Kesiliyor bizzat kestim hatta kesilip yapıştırlıyor. Kutu içinden yapışkanı da çıkıyor.
                  Ekli Dosyalar

Yorum

Makyajlı / makyajsız farkının olmadığı kesin bilgi midir?

Yorum

çok kötü durmuş kusura bakmayın benim görüşüm sadece. orjinalini mat siyah kaplatmak daha hoş gösterecektir diye düşünüyorum. ki çok güzel örneklerini gördüm.
                      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Irmscher panjur Euro üzerinden geldiği için çok pahalıya geliyor bu yüzden kimse getirmiyor. Distribütörlük için büyük sipariş miktarı istiyorlar o da günümüz şartlarına uygun değil, zaten zar zor satılacak bir ürün için kimse öyle bir yatırıma girmiyor, en mantıklısı yurtdışına gelip giden tanıdıklardan istemek.

Makyajlı ile makyajsızın panjurları aynı değil, genişlik farkı var.
                        Eski Opel'lere yakışıyordu ama Insignia'nın panjuru çok büyük olduğu için bence Irmscher artık yakışmıyor, OPC panjuru tavsiye ederim.
                        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                          Irmscher panjur Euro üzerinden geldiği için çok pahalıya geliyor bu yüzden kimse getirmiyor. Distribütörlük için büyük sipariş miktarı istiyorlar o da günümüz şartlarına uygun değil, zaten zar zor satılacak bir ürün için kimse öyle bir yatırıma girmiyor, en mantıklısı yurtdışına gelip giden tanıdıklardan istemek.

Makyajlı ile makyajsızın panjurları aynı değil, genişlik farkı var.
                          Eski Opel'lere yakışıyordu ama Insignia'nın panjuru çok büyük olduğu için bence Irmscher artık yakışmıyor, OPC panjuru tavsiye ederim.
                          Tavsiyleriniz ve düşünceleriniz için teşekkürlerrr

Yorum

Konuyu hortlatacağım ama irmscher opc ön tampon ekini ve yan marşpiyeli arıyorum. Uygulayan veya temin edebileceğimiz bir yer bilen var mı?
                            • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
                            • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Yorum

İşleniyor...
                            X