Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jant Seçimi Konusunda Yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Jant Seçimi Konusunda Yardım

Merhaba
    2010 model Siyah İnsignia kullanıyorum 18 janttan 19 janta geçmeyi düşünüyorum ancak 2 jant arasında karasız kaldım.
    Siyah araçta sizin tercihniz hangisi olurdu.2 jantta orjinal olucak.İyi akşamlar
    vauxhall-insignia-2016-174l.jpg
    DU66FEJ_25042018_14.jpg

Opc line eklentileri yoksa 1. Varsa 2.
    F30 Sport+

Yorum

Makyajsız kasaya ilk jant daha güel yakışıyor. İnternette çıkma orijinal 5-6 takım var , bir bakın derim.

Yorum

2. Resimdeki ilk kasalarda pek hoş durmuyor ama güzeldir kullanıyoruz

1. Jant ise bence insignia jantlarında efsanedir. Bu jantlar özellikle 2. kasalarda çok iyi duruyor benzinlilerde özellikle ))
        Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Ben bu jantların herikisinide makyajsız 2012 model aracımda kullandım. Araç düz modifiyesiz ise kesinlikle 1. Ancak opc tampon yada çeşitli eklentiler var ise 2. Jant. Arama konularına whiteagle yazıp aratırsanız benim araçları görebilirsiniz.
          *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

2. jantı takmak için aracın 2 rengin kontrastını kaldıracak tasarımda olması gerekiyor. Mesela 2. jant beyaz ve griye çok güzel giderken mavide çok sırıtıyor. Bence siyaha 1. jant daha iyi gider.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
            X