Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç ışıklarını iç/dış Led'e çevirme.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç ışıklarını iç/dış Led'e çevirme.

Herkese selamlar. 1.6 Turbo 180 hp Cosmo Paket sahibiyim. Aracımın sarı yanan tüm ışıklarını Led'e çevirmek istiyorum, bunun içinde forumdaki eskikonuları araştırım bazı siparişleri verdim ancak eksiklerim, ampullerde türünü bilmediklerim var. Yardımcı olursanız çok sevirim..

1-Ön Farın içindeki Turuncu sinyal ampulünü çıkarıp Turuncu renkli Led ampul
    2- Arka farın içindeki sinyal ampulunü çıkarıp yerine Turuncu renkli Led Ampul
    3- Ayak aydınlatma halihazırda sarı renki yanıyor. Onun yerine de Beyaz Led.

Ek: Geri Vites Lambaları

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cikoleite View Post
      Herkese selamlar. 1.6 Turbo 180 hp Cosmo Paket sahibiyim. Aracımın sarı yanan tüm ışıklarını Led'e çevirmek istiyorum, bunun içinde forumdaki eskikonuları araştırım bazı siparişleri verdim ancak eksiklerim, ampullerde türünü bilmediklerim var. Yardımcı olursanız çok sevirim..

1-Ön Farın içindeki Turuncu sinyal ampulünü çıkarıp Turuncu renkli Led ampul
      2- Arka farın içindeki sinyal ampulunü çıkarıp yerine Turuncu renkli Led Ampul
      3- Ayak aydınlatma halihazırda sarı renki yanıyor. Onun yerine de Beyaz Led.
      Screenshot_20181108-195419_Samsung Internet.jpg

Yorum

Çok teşekkür ederim Orhan bey. Aliexpress'ten hemen verdim siparişi

Yorum

Herkese merhaba;
          Aracın Insignia 2014 1.4t. Sinyalleri lede çevirmek istiyorum ama ampül tiplerini bulamadım.
          Forumda Arka sinyal lamba tipi T20 diye buldum ama ön ve yan sinyal ampül tipleri nedir acaba. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cikoleite View Post
            Çok teşekkür ederim Orhan bey. Aliexpress'ten hemen verdim siparişi
            linkleri paylaşır mısın bende bakmak istiyorum iyi forumlar

Yorum

İşleniyor...
            X