Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vites Topuzu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Vites Topuzu

Arkadaşlar, görselde ki vites topuzundan sipariş ettireceğim kendim için kargo+ürün 130$’a geliyor. Ürün Rusya’da. Almak isteyebilecek birileri var mıdır? İndirim yaptıralım

( görseli yükleyemedim boyutu küçülttü yine beceremedim. Link’te var. )

http://madtun.ru/catalog/eksterer_sa...yaya_strochka/

Muhtemelen bakmışsınızdır ama Aliexpress'te çok daha uygun, belirgin bir kalite farkı yoksa oradan da alınabilir.

Yorum

Güzel ama pahalı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alkantra View Post
        Muhtemelen bakmışsınızdır ama Aliexpress'te çok daha uygun, belirgin bir kalite farkı yoksa oradan da alınabilir.
        Forumun faydalarından sadece bir tanesi... Hocam bakmamıştım ne yalan söyleyim. Sadece renkli değil Aliexpress’deki. Ama olsun diğeri çok pahalı. Teşekkür ederim bilgilendirme için...

Yorum

10 dolara falan maksimum alınır aliexpressten. işinide yapar. 130 dolar fena halde pahalı değmez.

https://www.aliexpress.com/item/Shif...ceBeautifyAB=0
          Son düzenleme: selcuktuncer; 04.09.2018, 16:18.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hllsaygili View Post

Forumun faydalarından sadece bir tanesi... Hocam bakmamıştım ne yalan söyleyim. Sadece renkli değil Aliexpress’deki. Ama olsun diğeri çok pahalı. Teşekkür ederim bilgilendirme için...
            Rica ederim, topuzun üstündeki deride çizik, aşınma vs için alıyorsanız ben şunu aldım gayet şık oldu

car styling For Opel ASTRA J 2009-2014 Insignia sedan Sport Tourer 2009-2015 Chrome trim Gear stick decoration
            http://s.aliexpress.com/fEfQraaQ?fromSns=Copy to Clipboard

Yorum

Rica ederim, topuzun üstündeki deride çizik, aşınma vs için alıyorsanız ben şunu aldım gayet şık oldu

car styling For Opel ASTRA J 2009-2014 Insignia sedan Sport Tourer 2009-2015 Chrome trim Gear stick decoration
              Almamış olsanız yorum yapacaktım ama alıp taktığınıza göre kaliteli birşey demek ki. Aliexpress'teki 7-10 dolarlık ürünler biraz kalitesiz olabilir diye uyaracaktım ama orijinali de çok kaliteli değil maalesef çook çabuk çiziliyor.

Yorum

Acaba o parçayı nasıl tutturdunuz üzerindeki çift taraflı bant attıyor ben bir türlü sağlam oturtamadım.

Yorum

Ben de aldım o vites üstüne takılan parçadan. Ali express ten. Gayet memnun kaldım.
                  Hatta krom vites çevresine takılıp güneşli havalarda yansıma yapmasını önleyen aynı takıma ait parça var. Ondan da aldım. Gayet şık duruyor.
                  @Murat
                  2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
                    Ben de aldım o vites üstüne takılan parçadan. Ali express ten. Gayet memnun kaldım.
                    Hatta krom vites çevresine takılıp güneşli havalarda yansıma yapmasını önleyen aynı takıma ait parça var. Ondan da aldım. Gayet şık duruyor.
                    Nasıl tutturdunuz japon la mi yapıştırınız. Üzerindeki çift taraflı bant atıyor. Bende aldım yapışkan sürmek istemediğim için evde duruyor daha kullanamadım

Yorum

Japon yapıştırıcısı felan kullanmayın. Kendi yapıştırıcısıyla yaptım oldu ama siz yapamadı iseniz parçanın üstünde kalan yapıştırıcıyı iyice çıkarın ve oraya çift taraflı bant uygulayın çok az da olsa tutuyor. Mesele burda yapıştırıcıyı elinizle baskı uygulayıp 1 dk kadar bekletmek.
                      @Murat

Yorum

Aliexpress'ten hem vites topuzu hem de yukarıda bahsi geçen krom parçayı almıştım.

Vites topuzu iyi değil; P'ye alırken zorlanıyor. 1-2 kez montaj yaptırdığım kişiye götürdüm ama düzeltemediler. Krom parça ise çok başarılı; şahsen krom aksesuarları pek beğenmem ama bu parçayı sağlam topuza da yapıştırdım çünkü güzel duruyor.

Yorum

Biraz el becerisiyle hallolur aslında. Ben kendim taktım bir seferde. 1 yıl oldu takalı henüz bir kötü yanını görmedim.
                          @Murat

Yorum

Paylaşılan ürünlerin hepsi yan sanayi. Rusya'dakinin esprisi, ekstradan deri kaplanmış olması. Aliexpressteki ürünün 1 ay gelmesini beklemenize de gerek yok, 50-60 TL'ye Türkiye'dekilerden alıp üstünü deri kaplatabilirsiniz.
                            InsigniaTEAM

Yorum

Yalnız Aliexpress'teki 50 lira; Türkiye'de genelde fiyatlar 100 lira üzerinde. Sadece 2 dolarlık kaplama için 35-40 lira isteniyor. Dolar yükseldiği için makas kapanmış (yerli satıcılar henüz aynı oranda zam yapmamışlar) ama ben kaplamayı 5-6 lira gibi bir fiyata aldığımda Türkiye'de en ucuz 35 liradan satılıyordu.

Yorum

İşleniyor...
                              X