Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Vites Etrafı Gizli Led aydınlatma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia Vites Etrafı Gizli Led aydınlatma

Abiler,Kardeşler merhabalar.

Astra J kasada olup insigniada olmayışı ile 'yav bizde niye yok' dedirten detay. Vites alt kısmındaki boşluktan çok güzel bir ambians sağlayan LED aydınlatma

Yaptık, oldu.

Çok basit arkadaşlar zaten. Kesinlikle de uygulayın derim. Çok hoşuna gidiyor insanın hele ki akşam görüntüsü çok güzel şahsen. Videoyu paylaşıyorum.Gayet detaylı çektiğimizi düşünüyorum. Videodan bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken tek şey 'ledlerin noktasal görüntüsünü kaybetmek için yaptıklarımızı yapmanız'.

Kafanıza takılan birşeylerde eğer ki olursa ben buralardayım .

IMG_0501.JPG

ellerinize sağlık güzel uygulama, hortum ledler homojen yayılma için daha iyi olabilir aslında denemek lazım. tekrar elinize sağlık. videolu açıklama için de ayrıca teşekkürler. hazır açmışken 6 tl lik dimmer ve rgb led ile değiştirilebilir renkte yapılabilir.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Gayet güzel olmuş, ben de artı olarak torpido gözünün üst tarafında kalan kaplamanın altına led döşemeyi ve içerdeki tüm sarı ışıkları led olanlarla değiştirmeyi düşünüyordum, güzel denk geldi bu konu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
        ellerinize sağlık güzel uygulama, hortum ledler homojen yayılma için daha iyi olabilir aslında denemek lazım. tekrar elinize sağlık. videolu açıklama için de ayrıca teşekkürler. hazır açmışken 6 tl lik dimmer ve rgb led ile değiştirilebilir renkte yapılabilir.
        Kullandığımız led dış mekan üzeri silikonlu olan basit ledlerden.Hortum led vites etrafındaki eğimlerde bükülmedi ve daha incede bulamadık. Bu nedenle bunu kullandık.

RGB Led düşünmedim çünkü hiç farklı bir renk kullanmayacaktım. Sadece kırmızı yeterli. Ama şimdi 2014 insignia'm var. Makyajlı kasada hem beyaz hem kırmızı aydınlatma olduğu için RGB yapılabilir. Yaparsam paylaşırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alkantra View Post
          Gayet güzel olmuş, ben de artı olarak torpido gözünün üst tarafında kalan kaplamanın altına led döşemeyi ve içerdeki tüm sarı ışıkları led olanlarla değiştirmeyi düşünüyordum, güzel denk geldi bu konu
          Bahsettiğiniz torpido altına neon ip adıyla geçen malzeme olur. Led'in güzel duracağını düşünmüyorum. Ama vites altında neon ip kullanıldığı zamanda aydınlatmıyor gibi birşey oluyor. Çok loş kalıyor bilginize. Torpidoyu neon, vites altını led yapabilirsiniz fikrimce

Yorum

2010 ASTRA J kasa aracımda orjinalinde vardı vites altı led insignia da olmadığını görünce büyük hayal kırıklığı oldu benim için

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adarada View Post
              2010 ASTRA J kasa aracımda orjinalinde vardı vites altı led insignia da olmadığını görünce büyük hayal kırıklığı oldu benim için
              Neyse ki bu durumuda çözdük ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mbgürhan View Post

Neyse ki bu durumuda çözdük ihihi
                Eline sağlık hocam güzel olmuş güle güle kullan

Yorum

İşleniyor...
                X