Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arka tampon difüzör eki

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Arka tampon difüzör eki

Merhaba arkadaşlar 2015 model cdti Cosmo Stil paket aracımla aranıza katıldım Merak ettiğim birkaç konu var Acaba aracımıza aşağıda verilen linkteki parçayı ekleyebilir miyiz Ya da halihazırda yapan var mı Teşekkürler Sotum oldukça paylaşmaya çalışacağım İyi akşamlar
    https://urun.gittigidiyor.com/otomob...-145818-2357-0

Hoş geldiniz. Kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız adet yerini bulmuş olur

Difüzör hakkında ise fikrim yok.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

hoşgeldiniz. o difüzörü takmayın derim. zaten universal bir ürün. insignia için özel bir ürün değil. yakışacağını sanmıyorum.
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Öncelikle hoşbulduK Tanışma Bölümü’ne de gecikmeli olsa da birşeyler yazabildim Ben difüzörün çok yakılacağını düşünüyorum Özellikle de sizin aracınız gibi koyu renk araçlara Bir yerlerde demeyebilseydik keşke Ya da yaptıran biri yorumlarını aktarsa bize

Yorum

difüzor çok yakışıyor elbette ama o sizin paylaştığınız bence değil, tabi zevk meselesi ama odak dynamics in yaptığı çalışmalara bakın derim. onlar çok iyi duruyor. bu yaz yaptıracağım.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Odak dinamiksle ilgili link var mı Eğer maliyeti uygunsa deneyebilirim

Yorum

sanırım 900 tl civarındaydı. sahibinden sitesinde mevcuttu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                sanırım 900 tl civarındaydı. sahibinden sitesinde mevcuttu.
                Pahalıymış ama muhakkak daha profesyoneldir

Yorum

İşleniyor...
                X