Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Spor yay

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Spor yay

Selamun aleyküm cümleten
    Aracı agresif kullandığım zaman arka tarafın atması beni ürkütüyo
    kaç defa başıma geldi çok sıska olduğunu hissetmeye başladım, eski aracım 1.6 T de bu sorunları yaşamadım.. eski aracımın yayları daha sertti fabrikasyondu oda, şimdiki aracım Biturbonun daha yumuşak daha rahat esniyo lakin özellikle fren yapınca ufak bi dreksiyon kırmasında tak diye atıyor kendini..
    bunun için spor yay düşünüyorum ama ailece bindiğimiz araç sert olursa aile kullanımını engeller tekrardan sökmek zorunda kalırım.. 3-5 cm kestirsem fark hissedermiyim biraz daha sert , daha iyi yol tutarmı

yay kestirmek, ısıtılarak bastırmak daha riskli. En ideali 3,5 cm'lik eibach. Ben kullandım, bir kere bile altını vurmadım, canavar gibi de yol tutuyordu.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Kardesim eibach taktir gitsin,lastiklerin ne alemde bittiginde pzero tavsiye ederim,son insigniamda yay ya flexi olmamasi ragmen pzero sayesinde cok seyler atlattim
      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl View Post
        Kardesim eibach taktir gitsin,lastiklerin ne alemde bittiginde pzero tavsiye ederim,son insigniamda yay ya flexi olmamasi ragmen pzero sayesinde cok seyler atlattim
        Kral Konforda sıkıntı olurmu..inancın olsun tek endişem konfor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
          yay kestirmek, ısıtılarak bastırmak daha riskli. En ideali 3,5 cm'lik eibach. Ben kullandım, bir kere bile altını vurmadım, canavar gibi de yol tutuyordu.
          Abi Uzun yolda çok iyi olur benm düşüncem.. ama şehir içi kasisler falan rahatsız edermi.. orjinaller absorve ediyo çukurları vs.. orjinaller kaç bilgin varmı abi

Yorum

kesinlikle ben hiç konfor kaybı yaşamadım 20 inç lastiklere rağmen.

Yorum

kasislerden yavaş geçeceksin, dar demir kasisler 18 jant orijinal yayla bile sıkıntılı zaten

Yorum

Kardesim konfor cok ama
                cok az duser merak etme tak gitsin
                Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hakan Uygur View Post
                  Selamun aleyküm cümleten
                  Aracı agresif kullandığım zaman arka tarafın atması beni ürkütüyo
                  kaç defa başıma geldi çok sıska olduğunu hissetmeye başladım, eski aracım 1.6 T de bu sorunları yaşamadım.. eski aracımın yayları daha sertti fabrikasyondu oda, şimdiki aracım Biturbonun daha yumuşak daha rahat esniyo lakin özellikle fren yapınca ufak bi dreksiyon kırmasında tak diye atıyor kendini..
                  bunun için spor yay düşünüyorum ama ailece bindiğimiz araç sert olursa aile kullanımını engeller tekrardan sökmek zorunda kalırım.. 3-5 cm kestirsem fark hissedermiyim biraz daha sert , daha iyi yol tutarmı
                  Hiçbir konfor kaybın olmaz demek biraz kandırma olur. Bende 3.5 cm eibach var ister istemez biraz konfordan ödün veriliyor. Ama yol tutuşu, arabanın dış görüntüsü vb. şeyler o konforun giden kısmını fazla fazla karşılıyor. Bu yayla çok kasislerden geçtim bir çukur ile karşılaşmadığın sürece altı vurman çok zor. Yay kestirmeye hiç girme, al kullan beğenemzsen orjinaller elinde kalsın ki sıkıntı yaşarsan değiştirirsin.

Yorum

Fiyatı nedir peki.. orjinal sahte yan sanayi muhabbeti varmı bunun..

Yorum

eibachta sahteye rastlamadım. döviz kurundan dolayı sanırım 750-800 lere bulunabilir

Yorum

eibachta sahteye rastlamadım. döviz kurundan dolayı sanırım 750-800 lere bulunabilir
                        Eyvallah mutlu abi
                        alırken nelere dikkat etmem lazım 3,5 cm 35 mm olacak
                        kırmızı ve siyah rengi var farketmiyo sanırım.. 3 cm lik olanlarıda var ama arabayı fazla alçaltmak istemiyorum.. ekstradan bişey yok sanırım

Yorum

Seninki 4 çeker değil mi, büyük ihtimalle önden çekerlerle aynı olmayabilir (bir a4 quattro aldım süspansiyon sistemi komple farklı ön çekerlerden coilover sipariş ettim oradan biliyorum). Dikkat etmen gereken kısım o. 3-3,5 cm fark edemezsin zaten gözle.

Yorum

Seninki 4 çeker değil mi, büyük ihtimalle önden çekerlerle aynı olmayabilir (bir a4 quattro aldım süspansiyon sistemi komple farklı ön çekerlerden coilover sipariş ettim oradan biliyorum). Dikkat etmen gereken kısım o. 3-3,5 cm fark edemezsin zaten gözle.
                            4x2 abi bnm araç.. kutusunda falan yazmaz değilmi.. nasıl anlayabilirim 3,5 cm olduğunu

Yorum

Yay konusunda motor etkili, sipariş ederken aracın hangi motora sahip olduğunu belirteceksin. Insignia benim gördüğüm kadarıyla tek tip.
                              Eibach’da yay rengi yayın modelini gösteriyor, sport kit yada pro kit gibi. Kırmızıların piyasada çakması mevcut, güvenilir yerden alman lazım.
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X