Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2CR yazılımlı 1.6 cdti insigniam

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Teşekkürler
    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Yazılım yaptırdıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?arıza vb gibi
      [center]
      1.6cdti sport 
      GREY HURRICANE [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deniz57 View Post
        Yazılım yaptırdıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?arıza vb gibi
        şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım ,keyifle kullanıyorum.

Yorum

Performans olarak 1.6 T ile aradaki fark nedir az çok söyleyebilir misiniz? Yazılımlı 1.6 CDTİ 170 bg ,1.6 T 180 bg'i aratır mı? Hepinize selamlar ayrıyeten.Uzun zaman oldu yazmayalı...
          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79 View Post

şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım ,keyifle kullanıyorum.
            bendeki araç 1.6 cdti ve yazılımlı hali 1.6 sidi 170 lik benzinden iyi gidiyor (170 km lere kadar) ,170 lik ise yazılım yaptırılırsa 180 lik makinanın stok halinden çok daha iyi gider.

Yorum

Anladım,benim de dizel alasım var da 1.6 T gibi olmazsa olmaz. Sidi almak istemiyorum,LPG olmuyor ona. Buna binmeye devam o zaman.
              2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Hocam öncelikle maşallah iyi günlerde kullanın aracı. Benim bir sorum olacak. Ben de yaptırmayı düşünüyorum fakat DPF ve EGR kafamı kurcalıyor. Zaten ev-iş arası 11 km olduğundan araç sık sık pasif temizlik yapıyor. Yazılımdan sonra DPF ile ilgili ne tür değişimler oldu sizde?
                Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
                  Hocam öncelikle maşallah iyi günlerde kullanın aracı. Benim bir sorum olacak. Ben de yaptırmayı düşünüyorum fakat DPF ve EGR kafamı kurcalıyor. Zaten ev-iş arası 11 km olduğundan araç sık sık pasif temizlik yapıyor. Yazılımdan sonra DPF ile ilgili ne tür değişimler oldu sizde?
                  Dpf le ilgili sıkıntı çıkmadı ,yazılım öncesi nasılsa aynı,ama ben he 4-5 güne bir aracı ş.içi dahi olsa 2 vites 2500 dd de 5-6 km kullanıp dpf i temizliyorum ki bunu yazılım öncesinde yapıyordum bir de 2-3 ayda bir uzun yol bulup whürt enjektör temizleyicisini 10-15 lt mazota katıp 2500 dd ye sabitleyip aracı 20-25 dk kullanıyorum ,araç ilk günkü haline geliyor.

Yorum

Dpf le ilgili sıkıntı çıkmadı ,yazılım öncesi nasılsa aynı,ama ben he 4-5 güne bir aracı ş.içi dahi olsa 2 vites 2500 dd de 5-6 km kullanıp dpf i temizliyorum ki bunu yazılım öncesinde yapıyordum bir de 2-3 ayda bir uzun yol bulup whürt enjektör temizleyicisini 10-15 lt mazota katıp 2500 dd ye sabitleyip aracı 20-25 dk kullanıyorum ,araç ilk günkü haline geliyor.
                    Teşekkürler cevabınız için. Bu harici katkı ve temizleyiciler de kafamı çok kurcalıyor. Yararlı mı yoksa yararlı gözüküp uzun dönemde daha ciddi problemlere mi yol açıyor hep kafamda soru. Bu ara da aracınız kaç km'de?
                    Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Teşekkürler cevabınız için. Bu harici katkı ve temizleyiciler de kafamı çok kurcalıyor. Yararlı mı yoksa yararlı gözüküp uzun dönemde daha ciddi problemlere mi yol açıyor hep kafamda soru. Bu ara da aracınız kaç km'de?
                      ben bundan önceki benzinli aracımda da kullanmıştım katkılardan bir zararını görmedim ,aracım 26 bin kmye geldi.

Yorum

Depoyu fulleyip mi katıyorsunuz....
                        Son düzenleme: mozarto; 09.11.2017, 12:53.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post

Depoyu fulleyip mi katıyorsunuz....
                          Yok depoda en fazla 15-20 lt mazot olmalı fazlası ilacı çok inceltip etkisini azaltıyor.

Yorum

Ulaş bey slm
                            Dyno testi yapıldı mı ? Aracın hızlanması gayet güzel.Türkiye de 1.6 dizele yazılım yaptıran ilk kişilerden biriyim. Dyno testinde 168hp güç aldık. Fakat aşırı yüklenmelerde motor gücü azaltıldı uyarısı çıkıyordu ve şanzıman sapıtmaya başladı. 168 hp gücü 150hp çektirdik sorun kalmadı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25 View Post
                              Ulaş bey slm
                              Dyno testi yapıldı mı ? Aracın hızlanması gayet güzel.Türkiye de 1.6 dizele yazılım yaptıran ilk kişilerden biriyim. Dyno testinde 168hp güç aldık. Fakat aşırı yüklenmelerde motor gücü azaltıldı uyarısı çıkıyordu ve şanzıman sapıtmaya başladı. 168 hp gücü 150hp çektirdik sorun kalmadı.
                              Daha yaptırmaya fırsatım olmadı ama düzgün bir dayno bulabilirsem yaptıracağım

Yorum

Daha yaptırmaya fırsatım olmadı ama düzgün bir dayno bulabilirsem yaptıracağım
                                Ulaş Bey nasıl gidiyor yazılım tecrübeleriniz ? Küçük de olsa herhangi bir sorun yaşadınız mı ? Bir de dyno çıkma imkanınız oldu mu hiç ?

Yorum

İşleniyor...
                                X