Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016 İnsignia 1.6 CDTİ Otomatik 2cr Performance Yazılım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: gokhanay1 View Post
    Herkese merhaba, uzun arastirmalarim sonucunda aracima iki gun once Ankara'daki Pasaoglu Garage'da yazilim yaptirdim. İnanilmaz ilgili bir arkadas ve sorularinizi usanmadan yanitliyor. Ankara'dan Eskisehir'e donuste arabami taniyamadim resmen, ki 1-2 haftaya daha da degisecekmis. Diger firmalar biraz abarti rakamlar veriyorlar artis konusunda, yazilimi yazilimi atan arkadas 160 hp oldugunu soyledi. Kesinlikle tavsiye ederim, arabanin uzerindeki hantallik kalmadi. Yakit konusundaki deneyimlerimi de zaman gectikce paylasacagim.
    Hayırlı olsun. Yakıt konusunu bekliyoruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post

Öncelikle hayırlı olsun. Performans artışı oldukça yüksek, tam 34 HP ve 70 nm tork artışı var ki bunlar ciddi rakamlar. Bu artışa rağmen araçta bir sorun yaşamamanız, daha da ötesinde yakıtın düşmüş olması durumu daha da ilginç yapıyor.

İstanbul'da trafik yüzünden zaten gidecek yol yok ama trafiği sakin bir ilde gayet keyifli bir kullanımı olur eminim.
      2cr firması 170 hp 400 nm değerler verdi ben arasında abartı olacak bir fark göremedim
      2016 Opel İnsignia 1.6 Cdti Sport A/T Black

Yorum

Arkadaslar 2cr yazilimda gücü ve torku ayarlama duruumu oluyor mu ? Mesela ben 1.6 cdti aracımı 380 tork max değere yükseltmek istiyorum 400 ü zorlamak istemiyorum , atıyorum 165 hp 380 tork gibi bir değere ayarlanabiliniyor mu ? Teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
        X