Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CAM FİLMİ HAKKINDA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• CAM FİLMİ HAKKINDA

ARKADAŞLAR MERHABA SAMSUN DA ÖNEREBİLECEĞİNİZ KALİTELİ CAM FİLMİ ÇEKİLEBİLEK BİR YER VE MARKA. BİRDE KENDİ ARABASINA FİLM ÇEKİMİŞ BİR ARKADAŞ NASIL ÇEKİLDİĞİNİ ( KAPI FİTİLLERİ FALAN ÇIKARTILIYOMU YANİ, ARABAYI PARÇAMAYALIM ) BANA ANLATIRSA ÇOK SEVİNİRİM. FOTOGRAF OLURSA DURUŞUNUDA GÖRMUŞ OLURUM ( ARABAM TEKNİK GRİ ). SAYGILAR

Ynt: CAM FİLMİ HAKKINDA

Tek yapılan bi solüsyon yardımıyla ilk önce cam temizlenir sonra yapılcak uygulamanın yani filmin miktarı belirlenir bu da bi sıvı yardımıyla film cama geçici olarak yapıstırılarak yapılır ölçü alındıktan sonrada yine özel bi yapıştırıcı sayesinde film yapıstırılır.Bombelere,kenardan açılmalara sebebiyet vermemek için yaklasık 15-20 dk film üzerine düz bi aletle (Adını unuttum) masaj yapılır.
    Yani kapı ve cam filtreleriyle ugrasılmaz.

Lumar Cam filmini öneririm..

Yorum

bi sölüsyon falan yoktur bütün firmalar lumardan tutunda ziebarta kadar hepsi sabunlu suyla yapar, bazı firmalar kapı içlerini cıkartır camı söker öle yaparlar bunu yapmalarının sebebi film ilerde acılıp kapanmasıyla olusan kıvrıkları önleyebilmektir,sökmedende yapan vardır ama daha sağlıklı olmasından dolayı ben sökülüp yapılmasını tavsiye ederim ilerde mutlaka atma yapıcaktır ,ölçü falan alınır suyu sıkılır cam film yapıstırılır(özel bir yapıstırıcısı YOKTUR) cam filmi zaten yapıskan bi yapıya sahiptir .cama yapıstırıldığında kalah baloncuklar plastik üzeri yumusak kaplı bir kumasla spatulayla baloncuklar dısarı ittirilir sabunlu suyu cama sıkmalarının sebebi budur kayganlastırılmasıdır 15 20 dk ya gerek yoktur nezaman baloncuklar kabarcıklar azalır biter maksimum5dk spatulayla itilir cam takılır sonra güle güle kullanın bende lumarı öneririm

Yorum

3M cam filmi var önlerde, sıkıntı yaşamadım.

Yorum

2 hafta önce ben yaptırdım.Lumar marka öneririm kalitelidir.Uygulamasında insignialar için kapı içlerini sökmeye gerek kalmıyor.Sadece araç dışındaki camları çevreleyen krom çıtayı hafifçe kaldırıyolar sonra camı çıkartıyolar ve filmleyip tekrar takıyolar.İnsignia hariç Bazı araçlarda kapı içlerini sökmeye gerek kalıyor.Filmli resimlerim modifiye kısmının ön panjur spoiler kısmında görebilirsin arabanın duruşunu tamamen değiştiriyor.Ön cam dahil hepsi filmlidir.

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

bende bayide henüz satılmamış bir insigniada gördüm lumarmış markası ve çok kaliteli görünüyordu teknik griydi yakışmıştıda...
            F30 Sport+

Yorum

SAMSUN BAYA Bİ GEZDİM LUMAR YOK. AMA SONAX VAR 250-300 TL DİYO. BİR BAKICAZ ARTIK ÇARESİNE

Yorum

llumar yaptırdım bende 2. derece. gayet memnunum. koruma filmli yaptırmıştım. toplam 450 TL ye mal oldu.
                Renault!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aykut
                  SAMSUN BAYA Bİ GEZDİM LUMAR YOK. AMA SONAX VAR 250-300 TL DİYO. BİR BAKICAZ ARTIK ÇARESİNE
                  Sonax'tan uzak durun derim

birde yazarken caps lock'u kapatabilirseniz daha iyi olur
                  InsigniaTEAM

Yorum

cam filmi yerine yan arka camlara ve arka cama orijinal perde taktırdım tam bizim araçların cam yapısına göre üretmişler hiç boşluk kalmıyor camllar perde takılıyken de açılabiliyor
                    polisle tartışmak yok bir de arka cam rezistansının bozulma sorunu yok 320 tl

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jakoben
                      cam filmi yerine yan arka camlara ve arka cama orijinal perde taktırdım tam bizim araçların cam yapısına göre üretmişler hiç boşluk kalmıyor camllar perde takılıyken de açılabiliyor
                      polisle tartışmak yok bir de arka cam rezistansının bozulma sorunu yok 320 tl

Bu Camlara perde taktırmayı nerde yaptırdınız. Orjinal perde nasıl aldınız. Bende düşünüyorum perde taktırmayı,film çektirmedim. Bizim arabalar için
                      retilmiş perde nerde bulabilirim.?

OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Yorum

ben denizli deki yetkili servisten rahatlıkla hiç beklemeden aldım istanbuldasınız sanırım sız de yetkili herhangibir servisten bulabilirsiniz sanıyorum bence süper oldu tak çıkar çok basit, orijinal ve tam uyumlu çocuk için güneşten kaçanlar için harika çözüm
                        tek sorun arkada otururken dışarı bakmak biraz zor tarama yapıyor gibi

Yorum

Ben solargard SA ta yaptırdım hiç kapıları sökmeden mıknatısla cıt cıt hallettiler hiçbiryeri çizmeden quantum modeli %70 güneşi kesiyor gündüz amerikan film gibi gece zifir 350 TL gören cok begendi foto koyarım yakında.

Yorum

Sonax'tan uzak durun derim
                            Çağrı kardeş,sonax'ın nesi var ki uzak duralım?Benim arabada sonax var ve gayet memnunum.Çizilmeye ve kabarmaya karşı ömür boyu garantili üstelik

Yorum

bi 10 sene sonra gotursenıze arabanızı

Yorum

İşleniyor...
                              X