Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel amblemi nasıl sökülür

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel amblemi nasıl sökülür

Arkadaşlar selam

Konuyu nereye açacağımı bilemedim, Modifiye kısmı uyuyor ama araç H kasa GTC. Çağrı sen düzenlersin artık

H kasa GTC için, arka bagajın üzerindeki opel amblemini sökmek istiyoruz. Ancak bu amblem yapıştırma yoksa tırnaklı mı bilmiyoruz.
    Yapışkanlı ise sorun yok ancak Tırnaklı ise söktükten sonra tırnak delikleri boş kalmasın.

fikri olan var mı

Ynt: Opel amblemi nasıl sökülür

yapışkanlı diye biliyorum çünkü sökülmüşünü gördüm
    InsigniaTEAM

Yorum

ooo aldında modifiyeye mi başladın??? ne aldın kaça aldın renk ne? fotolar hani??
      F30 Sport+

Yorum

Merhaba,

amblem tırnaklı sökerseniz küçücük bir delik kalır

Yorum

Özlem hanım dışında herken sök sadece yapışkanlı dedi (dier forumlara da yazdım da ) Şimdi içime kurt düştü yaw

@Gökhan: Daha almadım ama büyük ihtimalle alıyorum. Alır almaz fotoları yüklerim zaten

Ufak tefek mod işlerinin detaylarını araştırıyorum bu ara. Aklımda

1-ECU
          2-CAI
          3- OPC ön arka Tampon
          4-18 JAnt

yapmak var ama alım satım, kendi aracımın üstüne para koyma vs derken bayya bi içeri giricem, o nedenle alıp uzun süre stock binerim sanırım. CAI ve amblem sökmek gibi ufak dokunuşlar olur sadece.

Yorum

merhaba,

yapışkanlı mı tırnaklı mı diye bende çelişkide kaldım daha sonra servisteki arkadaşları arayıp sordum tırnaklı olduğu bilgisini verdiler.

Yorum

Astra VXR'da delik yok ihihi

InsigniaTEAM

Yorum

tüh ya, o zaman sökmicez

Ya da söktük diyelim o tırnak boşluklarını nasıl doldurabilirim fikri olan?

Yorum

ben hala delik yoktur diye tahmin ediyorum ya
                  bence işi sağlama almak için stoklarında logo bulunan servisten bilgi alabilir yada yeni logo siparişi verip tırnağı var mı yokmu görebilirsin, 25-30 tl bişey olması lazım. işine yaramazsa sahibinden de felan satarsın ihihi
                  InsigniaTEAM

Yorum

öle düşündüm ben de hafiften kanırtayımii tırnaklıysa yenisini alır takarım. ama o boşluğu macun-boya harici neyle doldurabilirim?

Yorum

2005 model astra H'da arka amblemi tornaidayla kanırtarak sökmüşlerdi. Tırnak yok. Boşluk yok. Ama çok kanırtırsan çizebilirsin.
                      [center]
                      2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

servise götürt söktür tırnaklıysa yerine koydurtursun
                        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                        [center]

Yorum

kredi kartıyla veya diş ipiyle sökebilirsin. tırnaksız yapıştırma ben kendi astramda sökmüştüm
                          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

ayrıca astra twinport vs yazılarıda sökülüyor. kolay olsun dersen kurutma makınesı ya da sıcak su ıle yardım alabılırsın.

http://www.youtube.com/watch?v=NtRXMg5exfA
                            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

ok sağolun, sıcak su döküp tumuşattıktan sonra misina ile sökülebiliyor, en azından ben Fx de öyle yapmıştım. Bu şekilde deniim, baktım tırnaklı çıkıo yerine yapıştırırım tekrar

Yorum

İşleniyor...
                              X