Duyuru

Collapse
No announcement yet.

vauxhall arka logo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• vauxhall arka logo

arkadaşlar serviste aksesuarlara bakarken vauxhall logosu gördüm, yeşillik olsun diye aldım ve alt fonunu kırmızı folyo yaptım, yorumlarınız bekliyorum, alt fon rengi başka ne olabilir sizce?

Uploaded with ImageShack.us

Ynt: vauxhall arka logo

siyah folyoyu sök abi hemen hemen hemen.. onun dışında çok güzel duruyor kromun üstünde daha güzel durur.. stoplar siyah spoiler siyah diye kromuda folyo yapmıstın ama şimdi, vauxhall kırmızısı ve stopların kırmızısı uyum içinde olacaklar.. zaten jantlarında siyah değil siyah bütünlüğü azalabilir
    *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

krom üzerindeki siyah folyoyumu? ya onu sökmek kolayda, söktüğümde beğenmezsem tekrar yapmak için uzaklara gitmem lazım senin arabanın arkadan çekilmiş bi fotosu varmı burda karşılaştırayım hemen...

Yorum

bu işini görür mü.. bence kromda ki siyah gereksiz bir ayrıntı cool

*İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

saol ahmet, ya ne bilim arabanın arkasındaki krom sırıtıyo gibime geliyor... zevkler ve renkler....

Yorum

bence krom daha iyi,vauxhall ise tamamen gereksiz,zevkler ve renkler tabii
            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
              bence krom daha iyi,vauxhall ise tamamen gereksiz,zevkler ve renkler tabii

yorumlara göre olmazsa sökücem siyah folyoyu, mutsuz kadınların durmadan saç rengini değiştirdiği gibi, bende durmadan arabanın bi yerlerini değiştiriyorum

Yorum

Hasan'cım logo bence güzel ama kırmızı olmamış..

Yorum

Ben bu logoyu canlı bir İnsignia'da da gördüm ama ne bileyim abi sanki Opel logosu daha güzel.Krom konusuna gelince Ahmet abiye katılıyorum bence krom hali güzel.Ama önemli olan tabiki sen baktığında beğeniyorsan senin mutlu olman yeter.
                  2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                    Hasan'cım logo bence güzel ama kırmızı olmamış..

ilk başta siyah denedim ama lodo hiç göstermedi kendini, o yüzden kırmızıya yöneldim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                      Ben bu logoyu canlı bir İnsignia'da da gördüm ama ne bileyim abi sanki Opel logosu daha güzel.Krom konusuna gelince Ahmet abiye katılıyorum bence krom hali güzel.Ama önemli olan tabiki sen baktığında beğeniyorsan senin mutlu olman yeter.

aynen öle öncelikle benim içime sinmesi, ardından sizlerin değerli yorumları ve ortak karar

Yorum

Hasan bey iki gün evveldi galiba serviste gördüm aracınızı .Nacizane fikrim krom daha iyi.Benim resimlerimde aşağıda.

Yorum

evet şafak bey aracım bi kaç gündür servisteydi, bi çok şikayetim vardı, meğersem hepsi bakıma bağlıymış, 30000 km bakımı yaptırdım, bütün şikayetlerim gitti, bakalım olmazsa sökcem folyoyu, krom yapcam.... teşekkürler ilginiz için...

Yorum

krom çıta üzerindeki siyah folyo hiç olmamış, ayrıca spoilerin siyah olması da bence son derece itici , bir nevi apaçi olayı gibi olmuş, onun da araç rengi olması çok daha şık ve sade olacaktır.

vauxhall logosunu ben beğeniyorum kırmızı fon ile de sportif görünüyor, fakat illa kullanılacak ise orijinal hali daha iyi.
                            amma velakin bu araç bir vauxhall olmadığı için bana kalırsa en güzeli opelin kendi logosu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ercan
                              krom çıta üzerindeki siyah folyo hiç olmamış, ayrıca spoilerin siyah olması da bence son derece itici , bir nevi apaçi olayı gibi olmuş, onun da araç rengi olması çok daha şık ve sade olacaktır.

vauxhall logosunu ben beğeniyorum kırmızı fon ile de sportif görünüyor, fakat illa kullanılacak ise orijinal hali daha iyi.
                              amma velakin bu araç bir vauxhall olmadığı için bana kalırsa en güzeli opelin kendi logosu.

teşekkür ederim yorumun için...

Yorum

İşleniyor...
                              X