Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BENDE CHİPLENMEK İSTİYORUM...ÖNERİ LÜTFEN..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BENDE CHİPLENMEK İSTİYORUM...ÖNERİ LÜTFEN..

SLM ARKADAŞLAR
    ASLINDA HİÇ AKLIMDA YOKKEN VE DAHA ÖNCE HİÇ DENEMEMİŞKEN SİZİN YAZILARI OKUDUKCA RESMEN GAZA GELDİM
    ARTIK BENDE ARACIMI GÜÇLENDİRMEK İSTİYORUM CÜNKÜ BU ARACIN DAHA FAZLASINI KALDIRABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM
    ARAÇ EKİM 2011 TRAFİĞE ÇIKIŞLI VE 4500 KM DE DİR
    ÖCELİKLE CHİP YADA BOX YAPTIRMAM İÇİN BİR NEDEN-NEDENLER VARMIDIR BANA NE ÖNERİRSİNİZ ÖZELLİKLE KULLANAN DENEYEN ARKADAŞLARDAN YORUMLAR RİCA EDİYORUM
    ANTALYADA BANA YER TAVSİYE EDEBİLİRMİSİNİZ
    SAYGILAR
    opel insignia 2011 model 2.0 cdti edition elegance teknik gri

Ynt: BENDE CHİPLENMEK İSTİYORUM...ÖNERİ LÜTFEN..

Chip işini gerçekten ustasına yaptırmak lazım. Emre hocam mesajını görünce muhtemelen yazacaktır buraya detay bilgileri ama bende birkaç şey yazayım.

Doğru yapılan chip işlemi sonrası;

1- Aracın ara hızlanmaları daha tatmin edici olacak.
    2- 0-100 hızlanma süren biraz düşecek.
    3- 100-200 arası hızlanma benzinli gibi hissettirecek.
    4- Sakin kullanımda 1-1,5litre daha az yakacaksın.
    5- Top Speed muhtemelen ya değişmeyecek, ya da 5-10km/h artacak.

Chip'i önerir misin dersen, evet doğru şekilde yapılırsa öneririm. Fakat dikkat edin piyasada herkes chiptuning'ci olmaya başladı. Araştırmadan girmeyin bu işe.

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=4174.0 bu konuyu inceleyin derim.
    2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
    2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

tşk yorum için
      bilen birisine yaptırmak konusu çok önemli gerçekten bencede ancak antalyada seçenek fazla yok tahmin edersin
      birde fiyatlar fazla geldi 500 euro fiyat istediler chip için
      opel insignia 2011 model 2.0 cdti edition elegance teknik gri

Yorum

Chip isinde benim tavsiye edebilecegim yegan insan İstanbuldan Barboros kardesimz. Bu isin piri o. Bence beyini sokturu kenisin ulastirabilirseniz kendisi size gerekli islemi gerceklestirebilir......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
          Chip isinde benim tavsiye edebilecegim yegan insan İstanbuldan Barboros kardesimz. Bu isin piri o. Bence beyini sokturu kenisin ulastirabilirseniz kendisi size gerekli islemi gerceklestirebilir......
          Peki Barbaros beyin belli bölgelerde şubesi falan yok mu? (Megachips gibi) eğer varsa Antalya'da o şekilde de olabilir belki.
          2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
          2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

İşleniyor...
          X