Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Virtual Tune Insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Virtual Tune Insignia

5dk da yapılmıs fotolardır uğrasılmamıstır sadece nasıl göründüğüne bakmak için yani ,

Ynt: Virtual Tune Insignia

Eline sağlık mert clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

öncelikle ellerine sağlık.
      karartılmış farlar hoşuma gitti, aynen fotodaki gibi uygulama yapılabiliyormu?
      yay bikaç mm fazla olmuş gibi geldi sanki,
      stoplar konusunda kararsızım.
      arka logoya uzun çıtayla birlikte Opel logosunun içi de piano black kaplansa nasıl olur?
      panjur uzaktan kesinlikle harika..
      yakından bakınca orjinalinin üzerine sonradan yapıldığı belli oluyor ihihi
      InsigniaTEAM

Yorum

yapılıyor Cağrı maliyetide öle pek fazla değil yani önemli olan far ı actıktan sonra güzelcene kapatmak iyi slikonlamak,yay a gelince coilover oldu arıtk o rahat bi 7cm alcattım gercekten cok yakısıyor bizim arabalara alcaklık, stoplarda bence orjinali daha güzel denemek için ole yaptık zaten, arka logoyuda komple kaplayınca güzel olmadı boğdu baya bagajı cağrı , panjur u yarın yapıyorum ben cok güzel durcağına eminim

Yorum

evet alçak olması yakışıyor, ona lafım yok ama Türkiye yolları malum ihihi
          InsigniaTEAM

Yorum

Panjur hışuma giti benim de OPC ninkine benzemiş, acaba orjinal panjurun alt kromajlarına piano black kaplama mı yaptırsak ?

Yorum

benim projem zaten o fikirdeydi OPC ye 600 verilcegıne alttan ikisini piano kaplatmak bugun yapıcaktık resmen camur yagıyor suan

Yorum

alçaltma güzel olur ama istanbul yollarında sağlıklı olmaz.bir de spor yaylar daha fena sallar.(konfor açısından)mümkünse mercedes s yayları takılır mı acaba buna ön panjurda gereksiz gibi görünüyor.bagaj çıtası olduğu gibi kalsın bence hiç bulaşmayın.ne olursa olsun böylesi daha güzel.arka stoplar full kırmızı daha güzel olur.(BENCE)
                Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

S class yayları olurmu sence ugur panjur konusunda 10 uzerınde 11 verıyorum zevkler tartıılmaz tabikide

Yorum

benim aldım bayinin sahibi yıldıray abi yapmış senin isterdin şeyi dün gördüm güzel olmuş
                    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

ön panjur konusunda kararsızım aslında fena değil düsünülebilir.

Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

çok şık olmuş ama arabanın birkaç milimetre daha yüksek olmasını tercih ederdim. yani çamurluklar lastikleri kapatmayacak kadar... panjur v.s çok şık olmuş daha genç işi olmuş..
                        F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                          panjur konusunda 10 uzerınde 11 verıyorum zevkler tartıılmaz tabikide
                          12 de benden
                          InsigniaTEAM

Yorum

Yay güzel gösterio da 3,5 bile taksak zıplatıo, bozuk yollarda hiç çekilmio ki üstelik 16'' jantlarla, Insignia da 17'' hatta 19'' da kim bilir ne kadar konfor götürür gerek yok bence.

Kanımca hakim gir araca kromaj orjinal panjur yakışıyor ama arabam siyah olsaydı kesin alttakileri piano balcak kaplatırdım, siyah da o panjur dehşet duracaktır.

Yorum

bende aracımı alcalmayı dusunuyorum arajda 19 jant var 3.5 lık yay tattra varmı aramızda resım ekleyebılırlermı

Yorum

İşleniyor...
                              X