Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vectra B için Insignia Washer Jet Projesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Vectra B için Insignia Washer Jet Projesi

Insignia'nın yeni nesil fıskiyeleri hoşuma gidiyordu. Corsa C-D, Astra G-H, Vectra C kullanıcıları araçlarına bunu 10dk.da takabilirken Vectra B'ye neden olmasın dedim
    Ancak bu araçların fıskiyeleri kaput altında, Vectra B'ninkiler kaput üstünde olduğu için parçalar birbirine uymuyor malesef.
    İnternette uzun araştırmalar sonucu Vectra'ya uygun parçayı buldum ve bunu Vectra B'ye ilk uygulayan da ben oldum sanırım
    Bu kadar şey yapmışken anlatımı da yazıyla değil videoyla yapıyım dedim

http://www.youtube.com/watch?v=JvIZN02HDyQ

Tek endişem sular artık tane tane püsküreceği için yüksek hızda yeterli tazyik basamayıp çok aşağıya püskürür diye korkuyordum ama şehirdışında denedim bir sorun olmuyor.
    Fotoğrafları incelemek isteyen olursa diye buraya da ekliyorum

(foto: Astra H)

InsigniaTEAM

Ynt: Vectra B için Insignia Washer Jet Projesi

Ellerine sağlık Çağrı çok güzel olmuş ayrıca video da fazlasıyla detaylı
    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

valla süpersin cağrı silecek suyuna modifiye yapan tek kişi sensin heralde ihihi yeminle tebrik ediyorum video muhteşem olmuş valla tekrar tekrar tebrikler
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

valla yönetmen gibi çekmişsin videoyu çağrı helal olsun beğendim , bir gün bi arabayla yarışayım sende böyle sinema filmi gibi yazılar yazarmısın

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

bencede çok güzel olmuş ama o t leri demir yerine plastik yapsaydın daha iyi olmazmıydı akvaryumcularda plastiklerinden baya var ilerde ses problemi yaşamazsın
          2015 leon fr

Yorum

Tebrikler

Videonun girişi güzel olmuş bitişide aynı şekilde yapsaydın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal olmuş. Eline sağlık.
              2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
              2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

Çağrı kardeşim harikasın clapclap
                *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Çağrıcım güzel çalışma olmuş tebrikler...

Yorum

yorumlarınız için teşekkür ederim
                    aslında video böyle bir proje için fazla bile oldu ihihi ama kullandığım programın eğitimini almadım, kendim uğraşa uğraşa birşeyler öğrendim ve neler yapabildiğimi görmek için de birsürü animasyon, geçiş, efekt ne yapabildiysem kullandım ihihi
                    basit bir program değil, 3 boyutlu çalışma imkanı var hatta gerçek hayattaki gibi ekipmanlar kullanabiliyorsunuz, kameranın lensini bile seçme imkanı tanıyor
                    sadece baştaki animasyonun çalışma ortamı bile şu şekilde; mesela koni biçimindeki şekiller spot ışık

bu yüzden videoyu hazırlamak, fıskiyeyi yapmaktan daha uzun sürdü diyebilirim ihihi

Orjinal yazı sahibi: volkan
                    valla yönetmen gibi çekmişsin videoyu çağrı helal olsun beğendim , bir gün bi arabayla yarışayım sende böyle sinema filmi gibi yazılar yazarmısın
                    Volkan abi elimden ne geliyorsa seve seve yaparım
                    aslında hedefim prof. hd kamera ile buluşmalarda video çekmek de istiyorum ama hem makina yok hemde montaj ve düzenleme ciddi zaman istiyor. ama birgün yapacağım inşallah

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                    bencede çok güzel olmuş ama o t leri demir yerine plastik yapsaydın daha iyi olmazmıydı akvaryumcularda plastiklerinden baya var ilerde ses problemi yaşamazsın
                    abi Allah senden razı olsun yaaa obaa oleyy
                    arabada 1 haftadır bir tıkırtı var sanki ön konsolun derinliklerinden geliyor ses,
                    demir çubuğun bir ucu sabit bir ucu boşta kalıpta sallandıkça demire vuruyormuş gibi araba titredikçe ses geliyor.
                    arabanın içindeki eşyaları boşalttım ama ses kaynağını bulamamıştım, haftalardır şu videoyla uğraşmama ve bu T parça sürekli gözümün önünde olmasına rağmen araçtaki sesi ona yormak aklımın ucundan geçmemişti ihihi
                    parçayı 2 ay önce bağlamıştım ama yeri iyi olduğundan bir ses yapmıyordu, sanırım yerinden kaydı ve kaputa vurmaya başladı, yarın hemen bakacağım buna
                    yemin ederim hiç aklıma gelmemişti ya çok teşekkür ederim

neden demir T kullandığımı da açıklayım,
                    işin heyecanıyla sanayiden parçayı almaya gittim (plastiği olduğunu bilmiyordum)
                    I bağlantı parçası istedim ama ellerinde yokmuş bende T alıp deliğin birini kaynakla kapattırdım.
                    InsigniaTEAM

Yorum

Büyük adamsın abi eline sağlık
                      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
                      X