Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en iyi tunnıng ci kimdir

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• en iyi tunnıng ci kimdir

evet arkadaşlar piyasadaki bildiğiniz tunnıgciler kimlerdir kime daha önce yazılım attırdınız mennun olduğunuz olmadığınız kimlerdir bilelim birbirimizi bilgilendirelim ilk ben başlıyayım barborosu iyi tanırım yaptığı işler sağlamdır dr ecu yu tanırım ona bir araç yaptırmadım ama referansları sağlam.. bide mehmet gazihanı tanırım

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Ynt: en iyi tunnıng ci kimdir

Orjinal yazı sahibi: volkan
    evet arkadaşlar piyasadaki bildiğiniz tunnıgciler kimlerdir kime daha önce yazılım attırdınız mennun olduğunuz olmadığınız kimlerdir bilelim birbirimizi bilgilendirelim ilk ben başlıyayım barborosu iyi tanırım yaptığı işler sağlamdır dr ecu yu tanırım ona bir araç yaptırmadım ama referansları sağlam.. bide mehmet gazihanı tanırım
    sen varya az değilsin

Yorum

Volkan canın sıkılıyor galiba

Hepsi iyidir hepsi kötüdür baktığın yere göre değişir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        Valla Volkandan başka tunningci tanınmıyorum. Birde Mehmet ama onunda dynolara verileri yanlış çıktığı ve müşteri iliskileri sıfır olduğu için tavsiye etmiyorum.Bu arada pasaoglun da yeni dynolara verisi 260 çıktı bilginize.

Yorum

superchips passatı yaptırmıştım harika kişiler tavziye ederim btg maslak yani
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

chip işini çok uzun zamandır yapmıyor özgün yani Dr Ecu, dükkan açtıklarından beri yapıyorlar onun haricinde yazılım konusunda tek güveneceğim adamdır muhtemelen özgün çünkü türkiyede ilk atmosferikten turboya arabayı çevirip önce kendi arabası için ayarlar yapıp daha sonra okuduğu bölümle doğru olantılı olarak yazılım yapmayı iş haline getirmiştir (kadir has bilg. müh mezunu) bunun üzerine avusturalya ve ingilterede dönem dönem seminerlere katılıp eğitimlere kalıp çok sayıda sertifika sahibi olup HKS markasının legal olarak türkiyede ilk çalışmaya başlayan ve şu an en aktif olan tuner'ı olarak geçer. sertifikalarını neler olduğuna dair yazıyı da arzu ettiğiniz taktirde liste halinde kendisinden alırım. bu zaman içerisinde de supercars olarak bilinen msupra supraturbo ferrari gtr ve binimum bu sınıftaki arabalara ve güncel olarak yarışlarda görülen güçlü arabaların da ayarlarını kendisi yapmış ve hala da yapmaktadır. kendisi ankara kıbrıs antalya izmir konya adana ve hatta yurt dışına bile gidip ayarlara çıkmaktadır zaten maslak sanayiie ecufast'e gitme şansınız olursa özgünü orda bulursanız şanslı sayılırsınız

bunun yanı sıra ankarada erhan (boostER) ve eraydı galiba onları bilirim erhan chip yapar yazılım yapmaz eray'ın da kırdığı arabaların haddi hesabı yoktur.

barboros beyi hiç duymadım bilmemde tanışmadımda ama ona araba yaptıranların özellile genç nesilin Dr ecu hakkında atıp tuttuğu çok görülmüştür eğer böyle şeyler kulağınıza geldiği taktirde aslını 1.ağızdan öğrenmeden kimseye peşin hüküm vermeyin derim.

~~MuGi~~

Yorum

bende Amerikan'da Hasan Usta'yı tek geçerim chipçi filan bilmem de

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                bende Amerikan'da Hasan Usta'yı tek geçerim chipçi filan bilmem de
                öle diyosunda amerikanda da As performance İstemihan acar der otururum bende istanbulda tabi
                ~~MuGi~~

Yorum

Hasan usta nerde yaa? valla ben onu tanırım, Hasan Usta'da İstanbul'da İstemihan abiyi duymadım iyidir ama Hasan Usta bence daha iyi

Yorum

istemihan abi'nin camaro 72'
                    ~~MuGi~~

Yorum

hasan ustada da bildiğim kadarıyula buick regal var, millet onu bıyık olarak daha çok biliyor da

Yorum

Ya boşverin bu işleri sıkmayın canınızı kime diyorsanız ona yaptırım ben volkannnnnn abiiiiii

Yorum

Volkan abi bence yavaş yavaş kendi yazılımlarını da yapmaya başlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                            hasan ustada da bildiğim kadarıyula buick regal var, millet onu bıyık olarak daha çok biliyor da
                            draglarda hiç varmıydı?? istemihan abinin dereceleri falan varda o yüzden sordum
                            ~~MuGi~~

Yorum

draglarda onun yaptığı araçlar yarışıyor. kendisi yarışmıyor...

Yorum

İşleniyor...
                              X