Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPC Modifiye Hakıkında bi kaç soru ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• OPC Modifiye Hakıkında bi kaç soru ?

Merhabalar
    1-2 hafta içerisinde 2.0 160hp insignia cosmo sahibi olacam inş.
    Sormak istedigim bi kaç soru vardı. vaktinizi ayırıp cevaplaya bilirseniz sevinirim.

kaplan dişi body kit
    - Güncel fiyatları hakkında bilginiz var mı ? nerden en uyguna bulabilirim ?
    - Cosmo'dan çıkan tampon ve jant+lastikleri verip fiyattan düşebilirmiyiz ? düşüren var mı aranızda ?

19" OPC jant ( http://www.hizliupload.com/di-XJVT.jpg )
    - Güncel fiyatları hakkında bilginiz var mı ? Aynı jant'ın başka bir markası var mı ?
    - 19" olması biraz kafamı kurcalıyor. acaba konforda yada sürüş konforunda sorun olur mu ?

- Necvox hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim ? Önerirmisiniz ?
    - Tavanı siyah kaplatma anladıgım kadarıyla yasak. aracın alımı esnasında ruhsata işletme gibi bir imkanım var mı ? yada nasıl yapabilirim ?

Ynt: OPC Modifiye Hakıkında bi kaç soru ?

Orjinal yazı sahibi: oguzhancilenk
    Merhabalar
    1-2 hafta içerisinde 2.0 160hp insignia cosmo sahibi olacam inş.
    Sormak istedigim bi kaç soru vardı. vaktinizi ayırıp cevaplaya bilirseniz sevinirim.

kaplan dişi body kit
    - Güncel fiyatları hakkında bilginiz var mı ? nerden en uyguna bulabilirim ?
    - Cosmo'dan çıkan tampon ve jant+lastikleri verip fiyattan düşebilirmiyiz ? düşüren var mı aranızda ?

19" OPC jant ( http://www.hizliupload.com/di-XJVT.jpg )
    - Güncel fiyatları hakkında bilginiz var mı ? Aynı jant'ın başka bir markası var mı ?
    - 19" olması biraz kafamı kurcalıyor. acaba konforda yada sürüş konforunda sorun olur mu ?

- Necvox hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim ? Önerirmisiniz ?
    - Tavanı siyah kaplatma anladıgım kadarıyla yasak. aracın alımı esnasında ruhsata işletme gibi bir imkanım var mı ? yada nasıl yapabilirim ?

opc kaplan diş body kiti 10000 lira kampanyalı fiyat ile OPEL ODAK"ta yaptırbilirsiniz, fiyat ile ilgili başka bayileri arayıp bilgi alabilirsiniz ama en uygun fiyatı odaktan alınıcağınızı düşünüyorum, ayrıca kaplan dişler ledli olarak yaptırbilirsiniz...

cosmodan çıkan tampon ve lastik, jantlarınızı geri aldıklarını duymuştum....

orjınal 19 opc jant yok, replicaları mevcut, yani uzak doğu ürünleri ama görüntü birebir aynı, tavsiyen 20" orjınal jant, onun fiyatıda jant lastik orjınal olarak kampanyalı 5600 lira.... ayrıca 19 yada 20 jantı 18 inç lastiğe göre kıyaslarsak elbette konfordan ödün vermeniz kaçınılmaz....

multlmedya sistem olarak ben cyclone kullanıyorum 1 senedir, oldukça memnunum, bu güne kadar bi sıkıntı oluşturmadı, diğer sistemler göre çok uygun bi fiyatada sahip olabilirsiniz....

Yorum

opc body kit.... fiyat ve opc jant lastik fiyat....

http://www.odakgarage.com/index.php?...&product_id=55
      http://www.odakgarage.com/index.php?...&product_id=70

Yorum

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun kardeşim gönlünce bir insignia sahibi olursun umarım,
        OPC body kit :
        içeriği ;
        Sağ - Sol MArşbiyeller
        ön - arka tampon

Güncel fiyatı 7500-8000 bin civarı şuan bazı servislerde ön panjur da dahil kampanyalı fiyatları var...

OPC panjur :
        600-700 lira civarı güncel fiyatı,

OPC Spoiler Boya + Montaj :

350 Lira civarı

(bayiler arası fiyat farklılıkları söz konusu)

OPC 19" Jant tanesi 650 tl civarı konfordan ve estetik görünümden ödün vermeden en iyi ölçüye yakın jant boyutu insignia için,
        18" konfor olarak en ideali,
        20" Görüntü için en ideali

19" ikisinin karışımı kardeşim

Aracı bayiden cıkartmadan tampon ve jantları bayi ile takasa girersen karlı bir iş yapmış olursun kesinlikle tavsiye ederim...

Necvox hakkında kullanıcı arkadaşlarımız bilgi verecektir,

Tavanı siyah kaplatabilirsin yada ruhsatla işletebilirsin ama söktüğün zaman tekrar ruhsat değişimi gerekebilir,
        yapan arkadaşlarımıza bende dahil bugüne kadar hiç bir sıkıntı çıkartmadı çünkü segment olarak cam tavana uygun bir araç olduğu için polislerin %90 ı cam tavan olarak görüyor veya bir sakıncası olmamasından ötürü ses cıkarmıyor iyi bir firmada kaliteli bir malzeme ile tavsiye ederim...

Daha başka soruların için her zaman burdayım

Yorum

Hasan kardeşim 19" orjinal opc jant var 18" olanın yok replicası olan 18" jant yanlış bilgilendirmeyelim kardeşim bi karışıklık oldu galiba

Yorum

http://www.odakgarage.com/index.php?...&product_id=70

Jant linki burada

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

reklam parası almam lazım ya benımde meshur oldu arabam her lınke masallah haha

Yorum

Cevaplarınızdan dolayı teşekkürler.harikasınız

istanbulda (isim vermeyeyim şimdi) bayinin birinde müşteri temsilcisine tam yarım saat OPC'nin body kit'ini anlatmaya çalıştım en son internetten resmini gösterdim hadi ya bu body kit'ten var mı dedi

@ DiaDavidoff
                Emre kardeşim cevabında "Güncel fiyatı 7500-8000 bin civarı şuan bazı servislerde ön panjur da dahil kampanyalı fiyatları var..." demişsin hangi servisler özel olmazsa isim verebilirsen direk baglantıya geçeyim.
                birde senin aracında herhangi bir alçalma söz konusu mu ?

@Hasan_apg09
                serviste Necvox'u önerdikleri için direk ona yöneldim. ama dedigin cyclone'uda hemen incelemeye başlıyorum teşekkürler

Yorum

konu ile ilgili iki tane sorum olacak
                  1. orijinal 19 OPC jantı var mı???
                  2. Odak linkindeki 5500TL fiyat sadece jant mı yoksa jant+lastik şeklinde mi??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deeper_inside
                    Tabi ki var abi ama renkleri farklı 19" olan tamamen gümüş oluyor...

Sadece jant fiyatı o KAdir abi...

Yorum

Oğuzhan Bey Ankara'da yetkili serviste yaklaşıl 1 ay önce yaptırdım ben OPC kaplandişi, panjur+ön tampon+arka tampon+yan marşpiyeler işçilik boya egzoz aparatı ıvır zıvır toplam maliyet 8200 TL. Orijinal tamponlar ön sis farları ve panjurumu da geri aldım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhancilenk
                        Cevaplarınızdan dolayı teşekkürler.harikasınız

istanbulda (isim vermeyeyim şimdi) bayinin birinde müşteri temsilcisine tam yarım saat OPC'nin body kit'ini anlatmaya çalıştım en son internetten resmini gösterdim hadi ya bu body kit'ten var mı dedi

@ DiaDavidoff
                        Emre kardeşim cevabında "Güncel fiyatı 7500-8000 bin civarı şuan bazı servislerde ön panjur da dahil kampanyalı fiyatları var..." demişsin hangi servisler özel olmazsa isim verebilirsen direk baglantıya geçeyim.
                        birde senin aracında herhangi bir alçalma söz konusu mu ?

@Hasan_apg09
                        serviste Necvox'u önerdikleri için direk ona yöneldim. ama dedigin cyclone'uda hemen incelemeye başlıyorum teşekkürler

Opele daha ilk binecen heralde Opel servislerinde yurdum insanı çok olanı yok eder olmayanı var eder opel servisleri gariptir mizacları alışırsın

Benim aracımda flexride + kw 3.5 yay var kardeş...

Servis konusunda gecen gün Deeper inside Kadir abi aldı özelden ona sorabilirsin kardeşim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff

bize 20'lik yolu gözüktü desene
                          heves yaptım bir an 5500 TL 20 inch jant+lastiği duyunca

Off topic görüşemedik Emre egzoza boru kaynattıracaktık daha...

Yorum

Oğuzhan Bey Ankara'da yetkili serviste yaklaşıl 1 ay önce yaptırdım ben OPC kaplandişi, panjur+ön tampon+arka tampon+yan marşpiyeler işçilik boya egzoz aparatı ıvır zıvır toplam maliyet 8200 TL. Orijinal tamponlar ön sis farları ve panjurumu da geri aldım.
                            Ve ben yazarken o cevaplamış bile body kit + panjur 8200 çok iyi fiyat benim dediğim rakamlara geliyorişte

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff

bize 20'lik yolu gözüktü desene
                              heves yaptım bir an 5500 TL 20 inch jant+lastiği duyunca

Off topic görüşemedik Emre egzoza boru kaynattıracaktık daha...
                              Abi ben senden haber bekledim haber cıkmayınca vazgectin heralde die düşündüm..
                              bu arada minimum opc jant lastik 20" için 6500-7000 bin lira hatta biraz daha fazla olabilir...

Yorum

İşleniyor...
                              X