Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dodiklere Led Uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Dodiklere Led Uygulaması

pcye geçince bulduğum bilgileri paylaşırım sana. Hatta elimde ayna var onda deneme de yapabilirim. Ondan sonra istersen Erhan abinin bulduğu aynadan alırsın, zaten üzerinde sinyal olduğu için hemen yanından paralel çeker bağlarız
    InsigniaTEAM

Yorum

Ben gecen gün yaptırıyordum american park iyi kaliteli olanı çn arka 150 tl ben sadece önlere yaptırmayı düşündüm şayet takım almak zorundaymışım ve tam uymadı tampona o yüzden vazgectim ama yaptırabilirim çünkü bence her araca çok yakışıyor bu parklar...

Yorum

abi amerikan park araçlara çok yakışıyor ya, makyaj yapmış kadına benziyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
          abi amerikan park araçlara çok yakışıyor ya, makyaj yapmış kadına benziyor
          Ben bepeniyorum kardfeş eğer tampon kenar hattına uygun ebatta bulduğum anda yaptıracam ama bu ilanda ki uysada 400 tl verip hayatta yaptırmam en iyisi en kalitesi 150 lira yahu

Yorum

aynen öyle abi bizim insigniaya enine olursa daha güzel durur gibime geliyor, yoksa bu 400 tl'lik çok ucuz göstermiş arabayı, volvolardaki gibi eski s40'larda, ya da s60'larda s80'lerde olan, çok hoş durur gibime geliyor düşünüyorumda, arka tampon yan alanı da geniş çok tatlı durur

Yorum

Valla ben yaptırmaya yaptırırımda şimdi biliyorsun kardeşim tampon ona göre kesiliyor kesildikten sonra kullanmak zorundasın hadi olmadı yemiş olacaz kaplanı buda ayrı bir dert işte

Yorum

valla abi haklısın sen yaklaşık 10 bin ver bir de kestir insana çok koyar valla biz standartı kestiremiyoruz, senin prense hiç dokunulmaması lazım valla valla abi, sen eğer güzel görünsün diye yaptırıyorsan, aracın bundan daha güzel gözükemez haberin olsun

Yorum

valla abi haklısın sen yaklaşık 10 bin ver bir de kestir insana çok koyar valla biz standartı kestiremiyoruz, senin prense hiç dokunulmaması lazım valla valla abi, sen eğer güzel görünsün diye yaptırıyorsan, aracın bundan daha güzel gözükemez haberin olsun
                  güzel gözükmesi değil önemli olan benim hoşuma giden şeylerin aracta mevcut olması bir yerde kardeşim ve oldum olası severim ben bu amerikan park olayını
                  ama dediğin gibi kestrilmez bu tamponlar yahu

Yorum

Basit bir uygulama bence, orijinallik acisindan
                    F30 Sport+

Yorum

boşver abi yapıştırmalılarından al, fakat onların da yapşkanı ne kadar dayanıklı, sonra eve gelmişsin bi bakmışsın amerikan sinyal yok olmasın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                        Basit bir uygulama bence, orijinallik acisindan
                        Eee tamponun kenarlarına yuva açılıyor hadi beğenmedin üzerinde yada sıkıldın dönüşü yok ki Gökhan kardeşim ?

Yorum

boşver abi yapıştırmalılarından al, fakat onların da yapşkanı ne kadar dayanıklı, sonra eve gelmişsin bi bakmışsın amerikan sinyal yok olmasın
                          Onada baktım ama o tamponun dışında kalıyor yani çıkıntı halinde hiç hoşi olmuyor tamponun içinde gömme aynı hizada olacak kardeşim...

Yorum

iyi paraymış
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                            X