Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonradan yapilan deri koltuk kaplamasi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sonradan yapilan deri koltuk kaplamasi

Arkadaslar snradan yapilan deri koltuk kaplamasi hakkinda fikrinizi almak istiyorum. Benim bildigim bir volkan kardesim yaptirdi. Bu islem sizce guvenilir mi? Sonradan isitma ve sogutma takilabiliyor mu? Gercek deri m sn deri mi? Koltuklarin eski kaplamasina donulebiliyor mu? Saygilar sevgiler

Ynt: Sonradan yapilan deri koltuk kaplamasi

Utku'cum yaptıran bir kaç arkadaşım var çok memnunlar suni deri kullanmışlar ama istersen orjinalde kullanıyorlar ama tamamen duygusal tabiki. Ayrıca ısıtma ve soğutmada yapılıyor ve çok ta güzel çalışıyor..Eskiye dönüş olmaz diyede düşünüyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
      Arkadaslar snradan yapilan deri koltuk kaplamasi hakkinda fikrinizi almak istiyorum. Benim bildigim bir volkan kardesim yaptirdi. Bu islem sizce guvenilir mi? Sonradan isitma ve sogutma takilabiliyor mu? Gercek deri m sn deri mi? Koltuklarin eski kaplamasina donulebiliyor mu? Saygilar sevgiler
      Volkan yaptırttı .. ona sor lütfen
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

abi yaptır gitsin, suni yaptır gerçek deriyi aratmıyor benim dayım yaptırmıştı aracına gayet memnundu, senin araca da kırmızı siyah deri koltuk çok dehşet gider ama

Yorum

Benim dusuncem de koyu bordo .a-5tarzi. Ancak sogutma ve isitma lazim.....

Yorum

abi senin döşeme sökülüp atılıyor yada tutuluyor onu bilmiyorum ama gercek derinin maliyeti çok yüksek onu biliyorum suni deri 1500-2000 lira civarı tutar ısıtma soğutma konusuna gelince ısıtıcı minderlerden döşemenin altına yerleştirilebilir ama ayni siteme soğutma biraz zor gibi...

Geri dönüş yeni bir döşeme yaptırmak...

Yorum

Benim bulunduğum memleketin havasından mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama ısıtma soğutmalı koltuk bana pek cazip gelmiyor hani onca para veripte ısıtmalı koltukla uğraşmam ben şahsen ama saygı duyuyorum tabiki.
              Beyaz tutkudur.

Yorum

Banada ısıtma değil soğutma lazım, yazın çok kötü kokuyor arabanın için deriden dolayı ve oturamıyorsun. :P

Yorum

Volkan abinin sonradan yaptığı bej rengi deri döşeme ve koltuk soğutma için çözümü,

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=3888.0

Yorum

deri güzel durur ama ısıtma soğutma olmasada olur

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

utku kardeşim soğutma olmuyor ısıtma koydurabiliyorsun 4 koltuk ısıtmalı istediğini açıp kapatmalı olarak 650 tl ben yaptırcam deriye gelince sunı deri yaptır yalnız kaliteli suni deri olacak şu anki c 200 3.20 5.20 çoğu suni deri kullanıyor daha sağlam gerçek deriden bir derici olarak malesef gerçek burada benim arkadaşım yapıyor işçilikleri mükemmel 800 tl ye yaptı bana çok memnunum arabanın içine güzel hava katıyor insigniaya kullandıkları suni deri bukadar kaliteli değil

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Soğutma yapaılan araçta biliyorum ben klimayla birlikte çalışıyor...

Yorum

ben zaten koltuğu ısıtıyorum ya, aracı bir parketmeye çalışıyorum, -30 derecede bile sırtım sırılsıklam işin şakası tabi ısıtma çok önemli değil de soğutma güzel olur...

Yorum

utkı a5 deki kremit rengi diyorlarda senin kapı panzotlarının rengi ne cok sırıtır bence blink blink blink
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Tavanı ve torpido, kapilar ve konsolu da yaptırırsan ikginç olur . Ben derilerde kullanılan iri ve farklı renklerdeki dikiş iplerine bayılıyorum. Atıyorum siyah deri rengi ve kırmızı dikişler çok çekici dürüyor.
                              Ferrari test sürünü yaparken dikkatimi çekti aracın ici tamamen deri ve Carbon kaplı idi.
                              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                              X