Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KARANLIKTA LEDLER

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: KARANLIKTA LEDLER

ya çok güzel olmuşta beni bir eklenti rahtsız ediyor vites topuzu cercevesinin altında ki led hoş durmuyor ya Erhan kardeşimizde gördüm ilk onu ama bu astra j dekine benzetilmeye çalışılıp hiç benzetilemeyen bir ayrıntı tabi zevk renk meselesi biraz ama sanki hani doğan şahin vs aracın içine led yaptırılarya hiç olmadık yerlere nokta nokta yanar aynı onun gibi değil mi biraz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      ya çok güzel olmuşta beni bir eklenti rahtsız ediyor vites topuzu cercevesinin altında ki led hoş durmuyor ya Erhan kardeşimizde gördüm ilk onu ama bu astra j dekine benzetilmeye çalışılıp hiç benzetilemeyen bir ayrıntı tabi zevk renk meselesi biraz ama sanki hani doğan şahin vs aracın içine led yaptırılarya hiç olmadık yerlere nokta nokta yanar aynı onun gibi değil mi biraz
      bende bakıyorum ama kimse beğenmedi acaba beyaz olsaydı dahamı güzel olurdu.odak göstergeler kırmızı gittiği için o rengi tercih etmiş .pedalları değiştirmeye gittiğimde onuda halledecek benimde icime sinmedi ama çokça rahatsız etmiyor ama çıkaracağım .insanların gözüne battiysa vardır bir kötü tarafı .dışardan her zaman daha objektif elestriler gelir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
        Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
        bende bakıyorum ama kimse beğenmedi acaba beyaz olsaydı dahamı güzel olurdu.odak göstergeler kırmızı gittiği için o rengi tercih etmiş .pedalları değiştirmeye gittiğimde onuda halledecek benimde icime sinmedi ama çokça rahatsız etmiyor ama çıkaracağım .insanların gözüne battiysa vardır bir kötü tarafı .dışardan her zaman daha objektif elestriler gelir.
        Abi arabanın asaletine ve ağırlığına yakışmıyor geri kalan bütün ledler bir harika bu vites kısmında ki ledlerde hoş olabilirdi ama nasıl olabilirdi şu kadarını söyleyeyşm astra j dekini uygulayabilseler bir cizgi halinde yansa o zaman hem orjinalliği hemde görüntüsü olarak on numara olurdu tek bozan o nokta nokta yanışı bana göre...

Yorum

Maşallah çok güzeller
          Beyaz tutkudur.

Yorum

Ben yaptırmak isityom
            Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hsynbz
              Ben yaptırmak isityom
              tabi Odak Tarık bey'le görüşmeniz lazım .Hatay olayını nasıl çözersiniz bilmiyorm.Ama işcilik çok önemli.

Yorum

Şık olmuş..

Yorum

İşleniyor...
                X