Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Volkan'nın Insignia nın son hali sanırım böyle olacak 276 BG

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Volkan'nın Insignia nın son hali sanırım böyle olacak 276 BG

valla arkadaşlarımızın dedikleriyle alakası yok tuv egzozun modeline karışamaz katlizörün yoksa veya içini açıp boşalttıgını kaynak izinden anlarsa kusurlu sayılır yoksa egzozunu başka marka takmışsın servısmı bu bunda başka marka egzoz var diye kusurlu sayamaz ve egzoz emisyonun düzgün çıkmassa kusurlu olursun benim kuzenim tuv de çalışıyor yaptırmadan önce egzozları, bunları konuşmuş araştırmıştım

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
      valla arkadaşlarımızın dedikleriyle alakası yok tuv egzozun modeline karışamaz katlizörün yoksa veya içini açıp boşalttıgını kaynak izinden anlarsa kusurlu sayılır yoksa egzozunu başka marka takmışsın servısmı bu bunda başka marka egzoz var diye kusurlu sayamaz ve egzoz emisyonun düzgün çıkmassa kusurlu olursun benim kuzenim tuv de çalışıyor yaptırmadan önce egzozları, bunları konuşmuş araştırmıştım
      Evet Volkan bizde aynı şeyi söylüyoruz dediğin gibi egzosun markası şeklinden ziyade katalizor iptali varmımı yokmu eğzos emisyon değerleri normalmi diye bakarlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bende bir soru sorayım.

Sadece son susturucu değişimlerinde problem çıkartma durumları varmıdır? Boşu boşuna muayene oncesi sokturup tekrar taktırmayayım.

Yorum

sorun yaşamassınız egzosunuzdan çok yüksek ses çıkmıyorsa

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
          X