Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bende yay taktırdım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bende yay taktırdım

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
    Orjinal yazı sahibi: dawn1974
    Orjinal yazı sahibi: FacomX
    20 likler guzel yakisiyor volkan zevk meselesi evet benim hosuma gidiyor birde kullanan arkadaslarimiz var ve sorun yasamiyorlar
    murat beyin aldıklarını ben çok beğendim onlarda 20 lik miydi
    Öncelikle hayirli olsun abi. Beyaz araca yaptiklarinizin hepsi cok yakisiyor gule gule kullanin. Benim jantlarim irmscher ve 20" biraz dikkattli kullanmak gerekiyor fakat arabayada ayri bir guzellik katiyor bende sizin aldiginiz yaylarla birlikte kullaniyorum. Ben kendi adima cok memnunum.
    teşekür ederim muratcım .Hepimiz kazasız belasız kullanalım inşallah.Burdan hiç kötü haber duymayız umarım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
      yaylı ve yaysız yani orj arasındaki farklar nelerdir ? birde aracın yeni hali fotolarınıda görsek
      Zafer kardeşim aradaki tek fark 3,5 cm indi araba.Artık arkadan bakınca böbrekler gözükmüyor.Virajlara daha güvenli giriyorum.Biraz konfordan ödün veriyor ama çok değil ben daha sert bekliyordum ama güzel oldyu.Çok dikkat çekmiyor.

Yorum

gule gule kullan
        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
          gule gule kullan
          teşekkür ederim

Yorum

anladım tşkler şafak abi

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Abi 20" jant evet biraz daha dikkat gerektiriyor ama dikkat her zaman iyidir Abi'm yakışır canavara artık 20 jantlar tabi yaylarla birlikte 19 kantlarda kafi gelebilir Buda değerlendirilmeli yay takılı olunca her jant daha büyük ve camurlugu daha iyi dolduruyor...

Yorum

Şafak abi öncelikle maşallah diyelim, hayırlı olsun çok güzel işler yapmışsınız, yapacaklarınızıda heyecanla bekliyoruz. Forumun en hızlısı konusuna 1 hafta içinde bir nokta geliyor gibi Abi bu arada chip işleminden sonra performans balatası ve diskini tavsiye ederim, herşeyden önce güvenlik

Kazasız belasız sürüşler

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
                    Şafak abi öncelikle maşallah diyelim, hayırlı olsun çok güzel işler yapmışsınız, yapacaklarınızıda heyecanla bekliyoruz. Forumun en hızlısı konusuna 1 hafta içinde bir nokta geliyor gibi Abi bu arada chip işleminden sonra performans balatası ve diskini tavsiye ederim, herşeyden önce güvenlik

Kazasız belasız sürüşler
                    teşekkürler Onur arkadaşım.Darısı senin başına.Hepsini sıraya sokmaya çalışıyorum.Emreninde dediği gibi hepsini bitirip şimdi ne yapayım diye düşünmek istemiyorum.Sindire sindire.

Yorum

cip için herhalde garantiyi bekleyecem ama volkan beyle konuşmadan birşey diyemicem.Garantinin bozulmasının göze alamam.

Yorum

hayırlı olsun,fotoları merakla bekliyoruz
                        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
                        X