Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gunduz ledi ve ic aydinlatma ledleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Gunduz ledi ve ic aydinlatma ledleri

Arkadasla bugun buyuk bir israr ve sitemzin buyuklugune guvenerek piyasada led isi yapan ve kaliteli malzemeleriyle taninan bir firmayi zorlayarak gunduz farlari icin led bulmaya calistim. Adamlara cok ciddi talep olabilecegini soyledim. Bunlari soylerken de edition ve sport donanimdaki arkadaslarin ( sport sadece bir tane zaten) gunduz ledi ihtiyacini dusunerek ve buna guvenerek konustum. Adamlar yarin bir tane getircek ve benim araca cumartesi gunu takacagiz.daha onceki gunduz ledi uygulamasi yapan arkadasimizin aynisi oldugunu soylediler. Ben de sizleri cok ciddi umitlendirmeden yaklasik kac tane arkadasin boyle bir talebi oldugunu merak ettigim icin bu konuyu actim. Hatta adamlara haftasonu OPC organizasyonuna goturmek istedigimi soyledim.eger benimkine uyarsa adamlarin elinde kac tane var ise uygun fiyata bunlari temin edebiliriz. Ayrica ayni kisilerle arac ici aydinlatmaya yonelikte bir girisimde bulundum. Onu da temin edebilceklerini soylediler. Simdi sizden istedigim yaklasik kac kisinin bu gunduz ledlerine ihtiyaci oldugunu anlamak icin sayi belirlmeme yardim etmeniz.saygilar sevgiler
    0
    Sadece gunduz ledi
    0%
    0
    Gunduz ledi ve ic aydinlatma
    0%
    0
    Sadece ic aydinlatma
    0%
    0

Ynt: Gunduz ledi ve ic aydinlatma ledleri

Abi plaka aydınlatma konusunda da led i sorabilir mısın? Eğer por ve arıza ışığı yakmazsa bende plaka aydinlatmasi sipariş edebilirim

Yorum

Onu da sorariz tabii. Yanliz bence esas digerlerini dusun bir..... cool

Yorum

Araç cosmo zaten Utku Abi'm o yüzden parklar led ya ama ceky Uğur kardesim belki ister Taner abiye de bı sor istersen

Yorum

Fotograf o kadar koyu geldi ki ledi anlayamadim senin fotodan....

Yorum

iç aydınlatmalarıda sor beyaz plakalık kapı altları vssvv

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Gündüzledlerin fiyatlarını öğrenebilirmisin abi
              2016 w205 AMG

Yorum

Yok Abi'm cosmo ya beyaz iç aydınlatma güzel olabilir ama ben bu renkten memnunum ya zaten çok aydınlık olmasına gerek yok bana göre iç mekanın sonuçta orası benim namahremim

Yorum

Gunduz ledlerinn cok olacagini sanmiyoum. Ama bir gelsin de sorariz.anck talep fiyati belirler beyler.....

Yorum

şöyle parlak, beyaz 6'lı ya da 8'li ledler olursa gündüz farlarına tadından yenmez...

Yorum

Vallahi bizm gunduz farlari bolmesi ayri ayri kucuk odaciklardan olustugu icn isikla sanki hepsinde ayri ayri yaniyormus gibi duruyor.hatta benim duydugum kadariyla led sayisi cok oldugu icin b led uygulamsi sonrasi daha parlak oluyormus.....

Yorum

İc aydinlatma olayini seviyorum bende bir fiyatlar belli olsun bakalim. Odak ta yapiyor ama fiyatini tam bilmiyorum.

Yorum

Ben zaten odaktan cok sevdigim Burak kardesim sayesinde ic aydinlatmayi yaptirdm.kendisinden temin edi opiste taktirdim. Buraya konu acmamda tek seBep talep sayisi ve tum Turkiyeye haber vermek..Bence ozelliklle istanbul icin odakta taktirmak en mantiklisi.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                            Araç cosmo zaten Utku Abi'm o yüzden parklar led ya ama ceky Uğur kardesim belki ister Taner abiye de bı sor istersen
                            İstemem mi hiç Faruk abi bu temin edilecek ledler için kablolarda herhangi bi işlem yapacak mıyız Utku abi? Araya direnç koyma vs. plaka ve gündüz farları için fiyat uygun olursa ve kesme biçme olmayacak ise alabilirim.

Ek bilgi: Daha önce yapan yabancı birisi yazısında diyordu.Bu gündüz farlarına led uyguladıktan sonra servise gidip gündüz farlarına giden gücü arttırınca gündüz daha belirgin olmuş.

Yorum

Var mı linki Uğur kardeşim?

Yorum

İşleniyor...
                              X