Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeni aracımızı aldık+chipledik

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• yeni aracımızı aldık+chipledik

Site üyelerinden bülent abi sağ olsun terminalden beni aracıyla alıp odak servisine gittik alacağımız araç sahibide araçla geldi araca baktırdık 2010 23 bin km de 1.6 t cosmo beyaz araç temiz çıktı satış işlemleri noter banka derken saat 3.ü buldu işlemler bittikten sonra bülent abi ve fatih abiyle aracı chipletmek için barboros ustaya gittik ve araca gerekli yüklemeyi yaptırdık bülent abi sağ olsun feribotlara kadar bana eşlik edip yolu bulmamı sağladı ramazan mubarek günde okadar hayır dua aldıki anlatamam huzurlarınızda tekrar tşk ederim bülent abi allah senden razı olsun akrabam kardeşim olsaydı anca bu kadar vakit ayırıp benimle birlikte beklerdi ilgilenirdi hakkını helal et bu arada araç dehşet yolda tutmak çok zor basmaya korkuyor insan bülent abi en kısa zamanda sende chiple ihihi )

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Ynt: yeni aracımızı aldık+chipledik

Güle güle kullanın allah kaza bela vermsin.....

Yorum

Hayırlı Ugurlu Olsun Rabbim Kazalardan Belalardan Korusun.....

aracı ne kadar aldınız
      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

güle güle kullanın

Yorum

Hayırlı uğurlu olsun Zafer Bey, kazasız belasız mutlu mesut kullanırsınız inşallah aracınızı

Bir de chip öncesi ve sonrası güç değerleriniz nedir? Dyno verileri mevcut mu şu an sizde ?
          2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

En sonunda sesin çıktı bende demiştim ki işi bitti artık bizi unuttu şaka şaka nasıl araban güzel gidiyor mu Balıkesirde şimdi sana rakip yoktur tekrar hoş geldin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

fatih abi sorma hafta sonuda motorcu arkadaşlar geldi 7 motor valla anca vakit bulabildim kusura bakmayın tekrar tşk edrim abi sizlerlede tanışmış oldum araç iyi de abi dyno verileri biraz kafımı karıştırdı ilk ölcüm 154 2 ci ölcüm 197 mi öyle bir sey net bakmadım ama akş eve gidince bir bakim soran çok 180 artı 40 hp falan olması lazım havadan nemden vsvs den böyle şeyler olurmu anlamadım bülent abide kullandı dehşet olnuş diyor en kısa zamanda bende yaptırım diyorsa araçta farkllık var demekki ) tüm arkadaşlara tşkler sağ olun fotolarını daha çekmedim en kısa zamanda onuda halledeceğim

Yorum

Dyno verileri önemli olan chipten önceki ve sonrası değerdir sende yaklaşık 25-40 hb güç aldın bunu arabana asıldığın zaman 2 ve 3 viteslerde patiye düşersin normallerinde olmuyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

40 hp ye yakın bir güç aldık aracında performansınında çok iyi olduğu söylendi 115 hp den sonra buna alışmak baya zaman alacak gelirken yolda basamadım sanki acemi şöfür gibi arabaya aciz kaldık )

Yorum

Kardes hayirli olsun gule gule kullan aracini. Bende de ayni durum oldu dyno uzerinde hava sicqkliklarina ve neme gore degisiyor performans. Egzostlara bir islem yaptirdinmi?Aracin gidisine zamanla alisiyorsun hatta sakin kullanirsan yakitta ekonomi bile sagliyorsun.

Yorum

abi bende 115 bg den sonra 180 e binince aynı sıkıntıyı yaşadım burun atma olayı sıkıntı yapmıştı bi kere üçüncü viteste sol taraf kaldırıma çıkıyordum sollama esnasında, alışmışız 115 bg de tam gaz sollamaya çıkmaya

Yorum

saol murat egsoz değişimi yapmadım yapmamda yeterli verileri sonuçta 1.6 motor zorlayıp sorun çıkaracağına bu kadar olsun sakin kullanırım yeri geldiğinde altımızda güç olsun bazen lazım oluyor beni geçen 2. tdi a6 yı bekliyorum 1.6 passatla geçmesi normaldi hıyarın arabayı satmadan araba aldırdı bana )

Yorum

aynen faruk 1.6 passatla gelen geçen geçiyordu bu hep kafa kadırıyor yoldan çıkıyor korkuyorum valla yoldam çıkacam diye basamıyorum )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
                            aynen faruk 1.6 passatla gelen geçen geçiyordu bu hep kafa kadırıyor yoldan çıkıyor korkuyorum valla yoldam çıkacam diye basamıyorum )
                            2. viteste stoklar sıkıntı yapıyor da ön tarafın gezinme konusunda, 3. viteste uysallar, 1.6 passat bilmiyorum da insignia 115 vardı bende o bayağı bir ağır gidiyordu, ama 100 km de 110 km sabit hızla 5.9 lt klima açık yakıyordu

Yorum

passatı hayırlısıyla satsak 2006 gümüş gri 1.6 konfortlayn satılık )

Yorum

İşleniyor...
                              X