Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sonradan ekleme LED

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• sonradan ekleme LED

araca sonradan led uygulaması yaptırim diyorum orjinali gibi bire bir aynı tipte ne dersiniz olabilirmi?
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Ynt: sonradan ekleme LED

olur mu bilmem ama olursada güzel olur...
    F30 Sport+

Yorum

Ben çok aradım ama olmuyor. Bizdeki halojen gündüz farlarının takıldığı yere buz mavisi bir led bulmak lazım. Onun dışında piyasada satılan şerit ledler çok basit duruyor

Yorum

ben orjinal bitane buldum insigniadan çıkma onu takim diyorum
        [center][center]      

Yorum

far kapaklarının açılamayacapı söyleniyor
          [center][center]      

Yorum

Arkadaşlar araçların orjinalliğini bozmayalım bağzen piyasada görüyoruz boncuk işleme gibi led takmışlar iyi olmuyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

COsmo farında var o ledlerden orjinalde. bizim edition ların gündüz farı yeri ve şekli farklı. Ama led uyuyorsa far açılmadan denenebilir.

Servistekiler yaparız diyorlarsa bence yaptırın, güzel durur. Belki sizden örnek alıp bizler de yaptırabiliriz

Yorum

ben servistekilerle daha önce konuştum, boyut ve yapı olarak farklı olduklarından gündüz farı yerine ledler takılamıyor. en iyi yapılabilecek şey beyaz lamba takmak şu aşamada. viperking ve facomx in de deikleri gibi boncuk ledler inanılmaz basit ve adi duruyor.

Yorum

aslında ledleri öyle sıra sıra dizmek yerine farın şekline göre pleksi kestirilse (hatta bu Edition farları içinde yapılır)
                  bu pleksinin iki başına led takılsa çok güzel bir görüntüsü olur.
                  InsigniaTEAM

Yorum

dışarda yan sanayi olarak su işi yapan kişiler onjinali gibi yaparız diyorlar fakat bu işin sonunda aracın komple far sistemi garanti kapsamından çıkıcağı kesin ayrıca farların oksitlenme yapabilme ihtimali de var çalışma sonrasında
                    [center][center]      

Yorum

Arkadaşlar hem ople deki hem de audideki ledler öyle basit şekilde takılmıyor. bu ledler için de tıpkı farrlarda olduğu gibi özel reflektörler dizayn ediliyor, far yapısı vs ona göre ayarlanıyor. Zaten bu nedenle ğiyaaa sonradan yapılan ledler orjinale göre çok çakma duruyor.

bizim editionlardaki gündüz farı yerine led takılamıyorsa çok da uğraşmayın derim. Beyaz ampül takarsanız gündüz farı özelliğini kaybede diye düşünüyorum

Yorum

Arkadaşlar aracının farlarına led taktıranla konuşmam valla, biz satıyoruz onlardan ama insigniaya değil ya yapmayın gözünüzü seviyim.
                        INSIGNIA 1.6 TURBO COSMO DVD 800 PIANO LAKE

ANKARA ODTÜ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pascalsalih21
                          Arkadaşlar aracının farlarına led taktıranla konuşmam valla, biz satıyoruz onlardan ama insigniaya değil ya yapmayın gözünüzü seviyim.
                          Salih kardeşim, bak suyun aktığı yerin başındasın, bizim araçlara uygun led ayarlaması yapsan diyorum hani, yeni bir dizayn olsun, böyle tespih gibi olmayanlarından. sırıtmasın yani
                          hem biz mutlu oluruz hem sizde yeni bir patent almış olursunuz...

Yorum

YUkarıda açıkladığım gibi, sonradan takılan şerit ledlerde orjinaldeki eflektör dizaynı olmadığından hepsi basit duracaktır. Bunun için en yiy iki çözüm:

1- Modifiye firmalarının day light li far kiti çıkarması. (Bu farlar 2004 de piayasa çıkan Astra H için bile çıkmadığına göre Ins,gia için çok ama çok zr çıkar)

2-Paraya kıyıp Cosmo farı almak (hem tuzlu hem de AFL çalışmayacak)

Yorum

ben size diyorum, pleksi en iyi çözüm
                              3-4 yaşında Insignia'm olsa çıkma far alıp (ne olur ne olmaz orjinaline dokunmamak lazım) ve pleksiden kanat şeklini yapıp 2 tane led ile de aydınlatırdım.
                              zaten yolu aydınlatmayacak, kendi şeklini ortaya çıkaracak.

tabi bunun için el yeteneği de lazım.
                              ben 3 yıldır bunlarla uğraşıyorum, birkaç aylık bir sürede halledebilirim diye düşünüyorum.
                              ucuza çıkma Edition farı bulursanız haber verin ihihi
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X