Duyuru

Collapse
No announcement yet.

chip tuning

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: chip tuning

ankara'da var mı abi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dr_112
      ankara'da var mı abi
      Bildiğim kadar düzgün yapan yok yaparım diyip beyni az daha pert etme durumuna getirenler var

2 yöntem var
      1-İstanbula geleceksiniz
      2-Beyni İstanbula kargolayacaksınız

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bilgi için teşekkürler

Yorum

pc tuning barboros abiye chiplettik aracı konuyu açmışız ama sonuçları yazmamışız araç çok fazla oldu keşke yaptırmasaydım bu işin piri bu abi tavsiye ederim...

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Zafer Bey fazla oldu derken neyi kastettiniz. Chiplenme aşamasında olarak merak şeyettim şimdi. Biraz detaylı olarak izlenimlerinizi alalım. Şimdi bunu anlatmanız önemli zira 1-2 ay sonra aracın performansı çok sıradan gelmeye başlayacaktır.
            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
              Zafer Bey fazla oldu derken neyi kastettiniz. Chiplenme aşamasında olarak merak şeyettim şimdi. Biraz detaylı olarak izlenimlerinizi alalım. Şimdi bunu anlatmanız önemli zira 1-2 ay sonra aracın performansı çok sıradan gelmeye başlayacaktır.
              Ben Açıklama yapayım zafer bey aracın zaten güçlü olduğunu chip yaptırınca bu sefer çok güçlendiğini söylemek istiyor Zafer bey araca binmeden Chip yaptırdığı için böyle bir yorum yapmış eğer güç istiyorsanız Chip işe yarıyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

aynen öyle fatih abi araca binmeden yani 180 hp yi kullanmadan chipletip 220 hp gibi bir gücü 115 hp olan aracımdan inip buna binmem beni baya bir şaşırttı cem bey dediğiniz doğru aslında 1 .2 ay 180 le devam edip sonra chip işine girmeliydim ama benim ist yolum hiç düşmüyor en son passatı almaya gitmiştim 3 yıl önce birde 2.3 hafta önce bu aracı almaya gittim onun için bir daha gidemem hele araçla hiç gidemem diye gelmişken vakitte varken chipletip öyle gidim istedim araç hakikaten çok güçlü eski halini bilmiyorum ama şuan hala alışamadım nasıl bir araçtır nasıl bir güçtür hayretler içindeyim sizin aracınızda flex var chip işinden zevk alacağınızdan şüphem yok ama bizim düz cosmolar yola tutunmakta ve yolda doğru gitmemeye inat etmemekte kararlı chipli olduğu için

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

İşleniyor...
                X