Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tavsiye gerek

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: tavsiye gerek

Orjinal yazı sahibi: opelmania
    Emre Abi sırada Blow-Off'ta aracın performansını bayaa etkiliyormuş. Ayrıca Supercharger ve shortshift te takılabilir. Modifiyenin sonu yok
    Onur kardeşim blowoff performansa katkısı olmuyor çok sadece japon arabalarında fark ediyor biraz ben bow sesini intakeden aldığım için gerek kalmadı yoksa onunda macerasını yaşadım orjinal hks akış metre ile maf sensörünü etkiliyor turbo kitleniyor uğraşsam yaparımda gerek kalmadı işte supercharger için kaputun altında yer yok yatarılabilir ama yeni düzenek gerekir turboyu bile büyütemiyoruz bu nedenle şuan için shortshift konusuna pek düşmedim daha onada bakarız bi

Yorum

birde bu işlemleri gercekleştirmek için öncelikle piston kollarını enjektörleri motor yatağını bloğunu vs değiştirmek ve yeni beyin olması lazım yoksa bu araba şimdiki motor yapısı ile daha fazla mod kaldırmaz ortadan ikiye çatlar

Yorum

O zaman yeter bu kadar, bu arada 0-100 videonuz varmı çok merak ediyorum senle volkan abinin aracın son halini ..

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
          O zaman yeter bu kadar, bu arada 0-100 videonuz varmı çok merak ediyorum senle volkan abinin aracın son halini ..
          Ben video cekecemde bi kısmet olmadı valla en kısa zamanda

Yorum

İşleniyor...
          X