Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sprint Booster hk.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Sprint Booster hk.

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
    Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo
    önceki dün deneme amaçlı sprint booster taktırdım, keşke taktırmasaydım, bağimlılık yaptı, şimdi çıkaramıyorum
    sprint booster'lı insigniaların hızlanma verilerini gerçekten merak etmeye başladım şimdi siz de böyle diyince
    henüz iki gündür kullanıyorum, ara ara test edebildim, mesela 4.vites 80 km/h sabit gidiyorsun, sistem 2 kademeli, tuşa tek basıyorum, araç bi şahlanıyor, ibre direk 100, bi daha tuşa basıyosun bi bakmışın anında 120 olmuş ama gazda ayağım hep sabit, özellikler alt devirlerde, turbonun devre dışı olduğu olduğu devirlerde aracın gücüne önemli ölçüde canlılık kattı, eskiden bayılan yerlerde şimdi kedi gibi tırmanıyor
    sakın denemek için taktırmayın bence, bağimlılık yapıyor ve sökemiyorsunuz, sistemi kapadığınızda araç sanki gitmiyor gibi....
    Aynen Hasan kardeşime katılıyorum. Dün 60 km civarı bir yola gidecektim sakin sakin gideyim dedim, cihazı kapattım ama daha 5 km gitmeden geri açtım. Araç sanki gitmiyor gibiydi. Ciddi bir etki sağladığı tartışılmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
      Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo
      önceki dün deneme amaçlı sprint booster taktırdım, keşke taktırmasaydım, bağimlılık yaptı, şimdi çıkaramıyorum
      sprint booster'lı insigniaların hızlanma verilerini gerçekten merak etmeye başladım şimdi siz de böyle diyince
      henüz iki gündür kullanıyorum, ara ara test edebildim, mesela 4.vites 80 km/h sabit gidiyorsun, sistem 2 kademeli, tuşa tek basıyorum, araç bi şahlanıyor, ibre direk 100, bi daha tuşa basıyosun bi bakmışın anında 120 olmuş ama gazda ayağım hep sabit, özellikler alt devirlerde, turbonun devre dışı olduğu olduğu devirlerde aracın gücüne önemli ölçüde canlılık kattı, eskiden bayılan yerlerde şimdi kedi gibi tırmanıyor
      sakın denemek için taktırmayın bence, bağimlılık yapıyor ve sökemiyorsunuz, sistemi kapadığınızda araç sanki gitmiyor gibi....
      Aynen Hasan kardeşime katılıyorum. Dün 60 km civarı bir yola gidecektim sakin sakin gideyim dedim, cihazı kapattım ama daha 5 km gitmeden geri açtım. Araç sanki gitmiyor gibiydi. Ciddi bir etki sağladığı tartışılmaz.

muratçığım müsait bi anda görüşelim...

Yorum

Arıyorum seni şimdi.

Yorum

aracta flexi ride warsa yınede bu alete ıhtıyac duyarmıyız yoksa sport mode ısımızı gorurmu ? benım stronıc a3 umde sporta cektıgımde hıssedılır sekılde gaz tepkılerıde artıyordu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skr
            aracta flexi ride warsa yınede bu alete ıhtıyac duyarmıyız yoksa sport mode ısımızı gorurmu ? benım stronıc a3 umde sporta cektıgımde hıssedılır sekılde gaz tepkılerıde artıyordu
            Flexide sport moda aldığınız zaman zaten hissedilir derecede direksiyon ve gaz tepkimeniz artıyordur fakat benim denemelerimde sprint boosterla beraber dahada etkili oldu. Htta aracı stock halde kullanmıyorum artık. Birazda sizin zevkinize kalmış bişey. Benim aracımda flexi yok o yüzden bu cihaz bu konudaki bütün ihtiyacımı karşılıyor...

Yorum

Sprint booster orjinal flexi deki gaz tepkimesinden daha fazla etkiliyor Sprint Boosterde 3 aşama var flexi 1 ile 2 arasında bir tepkime veriyor evet aracın tepkimesini ciddi şekilde artırıyor özellikle 3 mod

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                Sprint booster orjinal flexi deki gaz tepkimesinden daha fazla etkiliyor Sprint Boosterde 3 aşama var flexi 1 ile 2 arasında bir tepkime veriyor evet aracın tepkimesini ciddi şekilde artırıyor özellikle 3 mod

Yorum

Fatih,

Su sprint boosterdan gel beraber taktiralim.
                  2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Chip+sprintbooster kulağa çok hoş gelmeye başladı bu
                    2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                      Bulamamak gibi bir sıkıntılı olursa bende burdan halledebilirim.
                      sen bulabilirsinde senden istediğimiz senin getirmen gerekir ankaraya kadar gelecen ki şöyle bi sprint booster yemek etkinliği yapmamız gerekir sana bilmiyoru artık
                      gelirim diyorsan al bi tane sprint booster yanına çık gel Ankaraya abi,
                      seni buralara getirmek için biraz fırsatcılık gibi oldu ama idare et
                      Kardeş inanki bende çok istiyorum fakat işlerden zaman kalmıyor.Ama ilk fırsatta seni ziyaret edeceğim.
                      Zaten artık MUAHAKKAK Bekleniyorsun abi söyleyeyim

Yorum

İşleniyor...
                      X