Duyuru

Collapse
No announcement yet.

APG 09.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• APG 09.

arkadaşlar dün aracıma yay taktırdım, şuan deneme sürecindeyim, ilk izlenimlerim olumlu yönde, sürüş konforunu tahmin ettiğim kadar düşürmedi, yol tutuş, virajlarda hakimiyet kabiliyeti ise belirgin bi şekilde arttı, tabiri caizse araç seke seke gidiyor, kullandıkça deneyimlerimi yazmaya devam edeceğim, sorusu olan arkadaşlara memnuniyetle cevap verebilirim.... en çok hoşuma gidende artık arkadan aracın altı, egzos boruları gözükmeyecek.....

uygulama opel "ODAK" topkapı da bu konuda uzman bi ekip tarafından çok kısa bi sürede yapıldı, buyrun fotolar.....

Ynt: APG 09 yaylandı

vayyy Hasan kardeşim çok şık olmuş yahu Allah kazadan beladan esirgesin benim merak ettiğim aracında flexi var mı birde jant ne kullanıyorsun kardeşim?

Yorum

hasanım kaç cm daha alçaldı araban şimdi ve kaca yaptırdın
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Dün test ettik güzel gidiyor eskiden araç çok yatıyordu şimdi düzeldi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sırada uygun boyutlu ve kaliteli Atatürk imzası olmalı

bu arada neden yayların başı ve sonu aynı değil? kesilmedi değil mi?

InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri

heheheh ))

hasancığım hayırlı olsunda hayırdır nerden esti bu iş şimdi? kim canını sıktıda bu işe girdin
            F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              vayyy Hasan kardeşim çok şık olmuş yahu Allah kazadan beladan esirgesin benim merak ettiğim aracında flexi var mı birde jant ne kullanıyorsun kardeşim?

teşekkür ederim emre kardeşim, araçta flexi yok, o yüzden yaptırdım zaten, virajlar, makaslar çok yatıyordu, şimdi virajlarda hiç yatma filan yok, viraja nasıl girersen öle çıkıyor, jant orjınal cosmo jantı....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                hasanım kaç cm daha alçaldı araban şimdi ve kaca yaptırdın

yaklaşık olarak 3-3.5 cm kadar alçaldı, fiyat olarak 650 liraya yapıldı, parça, montaj, işçilik, rot, balans dahil.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Dün test ettik güzel gidiyor eskiden araç çok yatıyordu şimdi düzeldi

artık hiç şansın yok fatih abi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri

bu arada neden yayların başı ve sonu aynı değil? kesilmedi değil mi?

çağrı yayların monte edildiği yerler farklı sanırım, yani alt tarafla üst taraf bağlantı yerleri farklı sanırım o yüzden, bi de kutu da orjınal olan yaylar arka taraftan çıkan yaylar, takılacak olan sarı yayda ön tarafın yayı, ön ile arka yaylar birbirinden farklı, yaylar kesilmedi, başka bi işlem yapılmadı, insignia için tasarlanmış yaylar, cuk diye oturdu

Yorum

hayırlı olsun yay ııdır goruntu ve yol tutus ıcın 1 e 1

fıyat cok yuksek geldı bana 400 lıra en fazla montaj dahıl yetkılı servıs farkını almıslar
                      ben 400 lıraya taktrdım 6 ay oldu nerdeyse montaj dahıl hatta taksıt bıle yaptrdım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _ToLGa_
                        hayırlı olsun yay ııdır goruntu ve yol tutus ıcın 1 e 1

fıyat cok yuksek geldı bana 400 lıra en fazla montaj dahıl yetkılı servıs farkını almıslar
                        ben 400 lıraya taktrdım 6 ay oldu nerdeyse montaj dahıl hatta taksıt bıle yaptrdım

teşekkür ederin tolga, eh o kadarcıkta fark olsun, sonuçta yetkili servis garantisiyle takılıyor ve garantisi devam ediyor aracın, ayrıca banada 6 taksit yaptılar....

Yorum

garantıyı takmaya gerek yok yay taktım dıe de kımse cıkarmaz garantıden

Yorum

Hasan hayırlı olsun.

1) kaç cm araç alçaldı 3 veya 5 cm?? (Ben yazana kadar cevaplamışsın)
                            2) Yayların markası ne?
                            3) Flexride için uygulanabiliyor mu? (Ben yazana kadar cevaplamışsın)
                            4) Kaç kuruşa mal oldu (pm den atabilirsin) ( Ben yazana kadar cevaplamışsın)
                            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _ToLGa_
                              garantıyı takmaya gerek yok yay taktım dıe de kımse cıkarmaz garantıden

opelin işine belli olmaz, yarın bi gün ön takımda bi problem olsa sölicekleri şey direk; araca yay takmışsınız şeklinde olur diye düşünüyorum....

Yorum

İşleniyor...
                              X