Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opc line_

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opc line_

Arkadaşlar opc line hakkında bazı merak edilenler var. Bunların başında türkiyede henüz insignia için OPC line parçaları getirildimi? ve bunlar bayilerde varmı? fiyat hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Ynt: Opc line_

TRdeki OPC-LINE paketi çok dandik.bir kere bu paket içinde siyah tavan kaplaması olması gerekir,olmazsa olmaz yani.ayrıca siyah iç döşeme içinde opsiyon olarak piano lake veya kibo yerine mat/parlak alüminyum seçilebilse süper olur diye düşünüyorum.

Yorum

Opc Line sadece dış tasarımı değiştiriyor abi, iç kısımda hiçbir değişiklik yok.
      bayilerin elinde o parçalar var mı bilmiyorum ama siparişle getirtirler. ama biraz masraflı olur.
      aracı alırken siparişi ona göre vermek daha kârlı.
      ama birde yan sanayi Opc Line'lar var. Nurettin abinin aracındakiler gibi:

InsigniaTEAM

Yorum

abi bu kötü ya ben o resimde ödül alan aracınki gibi diyorum
        [center][center]      

Yorum

bunları aksesuar bölümünden tedarik edebiliyorsunuz, insignianın aksesuar kataloğunda mevcut.

Yorum

Opel sitesinde vardı bi ara , hala var mı bilmiyorum. Ama Astra H için bile OPC line ön ekin 490TL olduğunu düşünürsek bence şimdilik uzak durulması gereken parçalar bunlar

Tekrar tekrar söylüyorum, parayı chip için biriktirin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VDT
              abi bu kötü ya ben o resimde ödül alan aracınki gibi diyorum
              ödül alan derken, gerçek OPC'nin parçaları mı?
              onlar şimdilik zor gözüküyor, hemde pahalı olur. ufacık ekler bile el yakıyor

Orjinal yazı sahibi: viperking
              Opel sitesinde vardı bi ara , hala var mı bilmiyorum. Ama Astra H için bile OPC line ön ekin 490TL olduğunu düşünürsek bence şimdilik uzak durulması gereken parçalar bunlar

Tekrar tekrar söylüyorum, parayı chip için biriktirin
              abi gözün doysun ya, 105 hp'ye mahkum olanlar var ihihi
              InsigniaTEAM

Yorum

walla ya 115hp ile yokuş çıkarmıyoruz burda biz hala chip diosnuz be arkadaşlar 180hplik araçlara
                [center][center]      

Yorum

yanlız turbo da varki, offf uçar valla cool
                  InsigniaTEAM

Yorum

çağrı bende senin belirttiğin şeye dikkat çekiyorum zaten.hem dış opc aksesuarlar dandik hemde arabanın içine girince bu araba opc dedirtecek bir numarası yok.
                    düşünsenize beyaz bir insignia içine girince tavanda dahil tüm döşeme aksesuarı simsiyah ve alüminyum güğüs kaplaması.
                    Orjinal yazı sahibi: cagri
                    Opc Line sadece dış tasarımı değiştiriyor abi, iç kısımda hiçbir değişiklik yok.
                    bayilerin elinde o parçalar var mı bilmiyorum ama siparişle getirtirler. ama biraz masraflı olur.
                    aracı alırken siparişi ona göre vermek daha kârlı.
                    ama birde yan sanayi Opc Line'lar var. Nurettin abinin aracındakiler gibi:

Yorum

alüminyum ön konsol kaplamasında haklısın abi, bir seçenek olmalıydı bencede,
                      ama siyah tavanı anladığım kadarıyla içerisi için dedin, boğmaz mı? ihihi

böyle içinde OPC kelimesi geçen konular açıldıkça ah bir Insignia OPC alabilsek diye iç geçirmeden edemiyorum ihihi direksiyonu bile yeter
                      InsigniaTEAM

Yorum

çağrı kardeşim,kesinlikle boğmaz.bahsettiğim şey Audi,bmw,merso da var.iç ambiansı ciddi anlamda olumlu değiştiriyor.

Yorum

Arkadaşlar chip'e sadece güç olark bakmayın , doğru kullanımda ciddi şekilde yakıt tasarrufu da sağlıyor.

Yorum

abi 180 hp zaten kasayı kaldırıyor, daha fazla nasıl ekonomi sağlayacakki
                            InsigniaTEAM

Yorum

artan torkla

Zaten öncelik değişti zamlardan sonra, önce yakıt sorununa çare %90 LPG gibi duruyor, sonra chip.

Biraz "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" durumu oldu sanırım

Yorum

İşleniyor...
                              X