Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonax Cam Filmi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sonax Cam Filmi

Arkadaşlar ilerleyen günlerde Sonaxta 2 numara cam filmi çektirmeyi düşünüyoruz.Bi tanıdık 300 liraya 2010 Corolla aracına çektirmiş.Çektiren, duyan, gören, bilen var mı?Nasıldır, hangi markayı kullanıyorlar? Aydın Sonax'ta çekilecek cam filmi

Ynt: Sonax Cam Filmi

Bahçeşehirdeki lumar yaptırıyor,hatta üyelerimizden xxstormxx yaptıracak bu aralarda.. Ondan bilgi alabilirsin.
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Ben aracı aldıgımda Sonaxta tüm araca 1 numara film cektirmiştim. 2 yıl oldu. Bugune kadar renkte solma, kabarma gibi bir sorunyaşamadım. Çok memnunum. Sonax filmleri hafif gri renklerde. Ayrıca TUV sertifikalıdır.

Yorum

sonax ın kendi film üretimi yokki, ikincisi 250 300 den fazla fiyat veriyorlarsa bilinki şemsiye açılıyor

Yorum

cam filminde LUMAR derim ben yaptırdım çok memnunum ve ömür boyu garantili fiyatta verdiğiniz rakamla aynı bende bida düşünün
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Ankara da yer buldum, Llumar çektiricem önümüzdeki hafta. 300 e anlaştık, yapan komşum çıktı. Bi sorun olursa başına ekşiyebilicem yani. Uygulamadan sonra resimleri eklerim...

Yorum

Az önce Aydın Sonax'ı aradım.Orjinal 3m marka, çizilmez,solmaz, 5 yıl garantili 350 lira fiyat verdi..

Yorum

ZİEBART ONERIRIM YILLARDIR KULLANIYORUM HICBIR PROBLEM YOK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bulent_tnt
                  ZİEBART ONERIRIM YILLARDIR KULLANIYORUM HICBIR PROBLEM YOK.
                  sizi tanısaydık
                  http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
                  InsigniaTEAM

Yorum

arkadaşlar şu mereti iç döşeme sökülmeden uygulayan yer yok mu

Yorum

Benim Cam filmleri Sonaxta takıldı. İç dosemeler sokulmedi.

Yorum

İşleniyor...
                      X