Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Coilover mı,Yay mı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Coilover mı,Yay mı?

v max tunıng ten fiyatını öğrenebilirsiniz zannedersem 1200 tl idi

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
      215 beygire yuksettıkten sonra kendımız ıptal edebılıyormuyuz ve bıze kac tl ye patlar bu ış
      aracın performansı bana gore ıyı ama ders vermem gereken bırkac ksı var ısı rıske sokmak ıstemıyorum
      zaten bu ıslemın bıze zarar veren bır kısmı da yok sanırım yanılıyormuyum
      Bence pschiptuning e yaptıralım. Hem fiyatı daha uygun hemde prg. da ufak tefek oyna yapabiliyorsun.
      Biz zaten max. güç istemiyoruz. Kat iptali olmadan en iyisini yaparız. Düşük devirlerde yakıt sarfiyatı az olursa süper olur.
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        evo tech alman bir firma fazla risk almıyor 215 de bırakıyor katları susturucuları iptal etmessenizde olur daha fazla güç istiyorsanız benim gibi bütün susturucuları katları iptal edin daha fazla yüklemeyle 235 bg lere çıkarsınız biraz risk alarak. yaydaysa 3 cm düşürmek amortisör boyunu 3 cm kısaltmış oluyoruz araba alçalıyor amortisör sabit kaldığından çalışma mesafesi kısalıyor birazdaha serleşiyor amortisör. eksileri amortisörleri bozma şansın yükseliyor artısı amortisor kısaldıgı için direksiyon tepkin daha netleşiyor yol tutuşun artıyor bayaa bi ben flexili aracın yol tutuşunu beğenmedim direksiyon serleşmiyor istediğim kadar amortisor biraz serleşiyor o kadar direksiyonu hissiz flexının araba dergilerindede test edenler bundan bahsetmişti bizim direksiyonlar daha sert yay takınca biraz daha setleşiyor ama en ufak direksiyonu çevirince tepki veriyor çok daha iyi yol tutuyor flexıden .buarada amortisor boyu uzun 3cmi tolera ediyor kolay kolay bozulmaz millet 5 cm takıyor fotoları asağıda

Resimler ve vermiş olduğun bilgiler için teşekkürler kardeş. Aracın çok güzel duruyor bencede 3 cmm yay yeterli olacak gibi. Tekrar teşekkürler zahmet oldu.

Yorum

rica ederim murat kardeş

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Volkan sen Sprintbooster taktınmı araca?

Yorum

taktırmadım ilk yapcaklarımdan biri daha büyük intercoler ve sprıntboster

Yorum

sen bayağı hırs yapmışsın bu modifiye konusunda kolay gelsin ne diyeyim.

Yorum

İşleniyor...
                X