Duyuru

Collapse
No announcement yet.

234 bg 325 bg opc ye karşı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 234 bg 325 bg opc ye karşı

evet arkadaşlar büyük türkiye buluşmasında gelecek olan opc le benim aracımla bir test yapıcaz yalnız benim arçta kilosu hafif bir arkadaşımız olacak gökan kabul ederse o sürebilir opc da ben fatih ve arka koltuğa 4 iri yarı arkadaşımızı oturtacağız ben fatihe bu şekilde opc nin beni geçemiyeceğini söylüyorum ve aramızda bir iddia oluştu bu yarışı gerçekleştiricez sizler ne diyorsunuz

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Ynt: 234 bg 325 bg opc ye karşı

Abi senin arabanın plakası yeter yemişim opc yi

Yorum

OPC 'ye güzel bir meydan okuma

Ortam ısınıyor
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Volkan senin arabanın limitleri belli

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Haberi duyan OPC chipli gelcekmiş 450 hp olmuş ihihi

Yorum

opc ye, ufuk, fatih abi, volkan ve ben otursak yeterli direksiyonada sufy abi eder size 600 kg

Yorum

opc ye gökhan geçicekse ortalıktaki direklere dikkat etmek gerek..

Yorum

Direkleri kaldırmaya uğraşmayın.
                OPC'ye ben geçerim, beşinede yeterim

haha haha haha haha

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                opc ye gökhan geçicekse ortalıktaki direklere dikkat etmek gerek..
                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Opel Insignia OPC ‘Unlimited’ with 270 km/h Top Speed

The 239 kW/325 hp high-performance variant of the Opel Insignia – distinguished by the iconic letters ‘OPC’ – is now also available as an ‘Unlimited’ version without an electronically-restricted top speed.

This top model in the Opel product portfolio, with all-wheel drive as standard, will fully exploit the potential of the vehicle’s driving dynamics, offering maximum speeds of up to 270 km/h

The Opel Insignia OPC ‘Unlimited’ is visually distinguished by a blue Brembo logo and a newly-designed tachometer and speedometer. A special edition of the vehicle is also planned with a matt black wrapping.

Mavi Brembo yazısı varsa sakat

Yorum

opc ye ben. fatih. hasan .ufuk sufyan abi ve erhan binerse o opc yalan olur fatih yada kuzenimde audı tt 2.0 chıpli var onlada yerim ]

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Volkan abi yok artık ahuhahuhuhahuhauhahuh ama Volkan abi kesin ince hesaplar falan yapmıstır oturup vala gecebilirde korkuyorum Volkan abiden.

( Volkan abi 6 vcivata arka koltuk steptne vs vs sağ koltuğu cıkartalım cok ciddi farkediyor )

Yorum

o opc oşekilde geçsin ben arabayı bırakacam orda ama geçersem veya kafa tutarsam fatihte bize mangal yapıcak kendi elleriyle mert sen bu işleri anlaman lazım tahmin edemiyormusun

Yorum

abi soylücem disli oranlarını hesaplıorum suan opc nin . gelcek olan düz vitesmi onu biliyormusunuz peki

Yorum

Çok üzgünüm ama volkancım değil 4 kişi 6 kişi olsa arabada opc bu kapışmayı önde bitirir.Beni dedi dersiniz......

Yorum

opc 1810kg bos ağırlık +4 kisi hepsi 100kg olsa 400kg +20"gevur ölüsü jantları, ıvır zıvır yakıtı vs 30kg = 2240kg
                              4x4 ün roll deki yere aktarma kaybı var bide 325hp

vala ben volkan abinin aracı azcık hafifletirsek, cok iyi vites atan!!!! biri direksiyona gecerse , ama devrini vs vs insigniadan harbi anlayan tüysiklet bi pilot kullanırsa kafa tutar hatta gecebilir diyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X